reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

Rojku- chyba zmęczenie na Ciebie działało jak pisałaś o tym kulfonie! piękna córcia:-)
Melonowa- super, że wyniki w porządku!
Zwolineczka- oszczędzaj się kochana, bo przed nami jeszcze 4 miesiące, Twoja kruszyna musi wytrzymać w brzuszku jak najdłużej:tak: trzymam kciuki za ustabilizowanie sytuacji
Domisia- gratulacje chłopczyka!
 
reklama
Magda86Poznań może śpi w nocy wtedy, gdy Ty ;) jakby było tak po urodzeniu to miała byś cudnie ;)
zwolineczka uważaj na siebie i dzidzię :* mam nadzieję, że nie będziesz musiała iść do szpitala i że się polepszy :) a bierzesz jakieś leki? Pewnie już to pisałaś ale nie pamiętam...
DoMisia gratuluję chłopczyka :-) czekam na zdjęcie Twojego syneczka ;)
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie, to dla mnie bardzo ważne:tak: leżymy dalej, ale dzisiaj humor troszkę lepszy... Biorę Nospę Forte 4-6 razy na dobę, magne b-6 4X, luteinę 2X, Scopolan 3X + witaminy.

Domisia cieszę się bardzo, chłopcy rosną w siłę...
 
Witam. jestem z wami od samego początku choć mało się "odzywam" ale czytam każdego dnia i śledzę wszystko dokładnie. wczoraj byłam u swojej pani gin, i dowiedziałam się że będzie chłopczyk:-) bardzo się cieszę, mam już w domu jednego małego ale to będą i dwa łobuzy :-) Wyniki dobre, ma 340 g. Jedno mnie tylko martwi, może któraś spotkała się z czymś takim że ma maluszek ma niewielką niedomykalność zastawki trójdzielnej w serduszku.... Moja gin powiedziała że nie jest to nic strasznego, może być że to zniknie bo serduszko jeszcze rośnie, sprawdzimy następnym razem. Zaznaczyła że naprawdę niewielka. Ale i tak się martwię trochę. W serduszku wszystko dobrze rozwinięte. Czy słyszałyście coś na ten temat?
 
werronka nie słyszałam o niczym takim, ale jak to mój szwagier kardiolog mówił to wszystko w takim serduszku inaczej się dzieje. Inaczej wyglądają przepływy, czy coś takiego. Z mojego poprzedniego forum wiem, że kilka z dziewczyn miało wykryte jakieś drobne nieprawidłowości, ale po narodzinach, albo krótko po tym wszystko się normowało.
werronka miałyśmy Cie na liście, ale myślałam, że nas opuscilas i wykasowalam Twoje dane. Jak chcesz się a niej znalezc to napisz ja z radoscia Cie dopisze.
 
reklama
rojku dzięki za wsparcie, mam nadzieję że będzie tak jak piszesz ;-) tak już mają te "mamusie" że się martwią i boją, a może czasami naprawdę nie trzeba.

Więc dopisz mnie do tej listy bardzo chętnie. U mnie będzie chłopczyk:-) Jestem z wami cały czas... duchem :-)
 
Do góry