reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

Byłam dzisiaj na badaniach wsztsko wporządku, szyjka długa i zamknięta wiec wszystko wporządku :) malutka się super rozwija już waży ponad 450g :D kopie jak najeta kręci się i kręci :)
 
reklama
Agatka brawo :)

ja dzis po badaniu, moje szczescie wazy 506g, dalej jest chlopcem ;) okazuje sie ze wiercipietek z niego jest, ciagle gdzies uciekal :tak: szyjka trzyma, "ciaza pieknie sie trzyma". Spokoj mnie ogarnal :)
zlecenie na cudowne obciazenie glukoza dostalam ale mam robic dopiero ok 14.08. z reszta badan.
Ekg mi zalecono. Na 3d dostalam nawisko lekarza do ktorego sie udac i mam zamiar po swoich urodzinach czyli gdzies poczatek sierpnia :-D buzke ogladalysmy ale w tym 2d to dla mnie taki duszek kacperek ;-)
musze sie zaopatrzec w cisnieniomierz bo troche za wysokie z emocji i ze mierzone z marszu bylo, no ale jednak 142/74 :(
 
reklama
Do góry