reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
meldujemy się po wizycie :-) rośniemy jak na drożdżach. Wszystko wporządeczku a mała fikała aż miło. Ginka powiedziała, że mały zakapior nam rośnie. Dostałam skierowanie na badanie obciążenia glukozą i do 28 mam je zrobić. No i widziałam sikulę :-D:-D:-D jajek nie było :-D
 
ja dowiem się jutro co bede miec na 100% , mam cichą nadzieje że dzidziowi sisiak odpadnie i nie bedzie jajek :-D , a jak będą też bede się oczywiscie ceiszyć :) trzymajsie ciuki :)))
 
usg było w środe, z dzidziusiem wszystko ok dziś tylko zwykła wizyta, waga 1kg na plusie, czyli jest 48kg :) dostałam badanie na glukozę, ale to dopiero 26 lipca :) ogólnie mam się oszczędzać i nie dzwigać, nie wiem czy się da przy szalonym dwulatku, ale będe się starać :) rośniemy pomalutku :)
 
reklama
Do góry