reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

jeny79 , ja używałam też procto-glyvenol czopki i maść . Ale włączyłam też do diety otręby pszenne i owsiane , dodaje do kiślu , jogurtów , jem owsiankę na mleku i narazie problem nie wrócił . Powodzenia
 
reklama
Przepraszam że dopiero dzisiaj odpisuję ale wczoraj już do kompa nie siadałam:)

mama wikusi w ciąży to miałaś też ? boze lece do apteki !!!! dzięki kochana !! uratowałas mój tyłek:-D jaki to jest ból to szok !
Tak kochana już pod koniec I trym to miałam. Jeden czopek dziennie pozwolili mi brać. Nie wiem jak jest w tak zaawansowanej ciąży czy przypadkiem 2 nie można :confused:

Mama wikusi dzieki za odpowiedz. Wlasnie wybieram sie po cisnieniomierz. Powiedz mi jakim dobie mierzysz nadgarstkowym czy naramiennym?

A masz jakies objawy w tym nadcisnieniu poza oczywiscie pomiarem, bo ja generalnie czuje sie dobrze, tyle zed zisiaj jak czekalam na wizyte w poczekalni bylo bardzo cieplo i czulam , ze robi mi sie slabo, i ostatnio tez pare razy czulam sie oslabiona ale bardziej myslalam , ze to przez zmeczenie , bo ciagle chodze do pracy.

Jeny co do pozycji to sie nie martw, bo dziecko ma jeszcze czas , zeby si obrocic do ok 34 tygodnia, moje poki co czuje , ze sie czesto obraca a jak mu za ciasno to sie rozkopuje:)
Ja mam naramienny, objawy hm kiedyś się nad tym zastanawiałam bo sam gin mnie o to pytał czy widzę różnicę i tak widzę. Jak skakało mi ciśnienie to robiłam się strasznie nerwowa i agresywna :szok: Ja do tego mam zwykle puls około 100-110 więc dochodziła zadyszka. Teraz jest lepiej. Tyle że ja mam tak że te ciśnienie moje ma skoki... nie jest tak że np przez h czy 2 jest podwyższone... Przed lekami miałam tak że mierze patrze np: 145/80 przechodzę się po pokoju, siadam odpoczywam mierze i już jest dużo niższe....

A odebrałam wczoraj wyniki. Wszytko jest ok :)
 
mama wikusi - kupiłam wczoraj tą masc i czopki, pani powiedziała i na ulotce pisze ze można od 4 miesiąca brac 2xdziennie
jestem przy drugim i jak na razie nic lepiej:-( ja to mam na zewnątrz:baffled: wiec nie wiem czy nie obejdzie sie bez lekarza, powiem Ci ze to jest straszne:baffled: dzieki jeszcze raz.
 
mama wikusi...hmm to moje wybuchy zlosci moge teraz zwalic na nadcisnienie heheh

a tak serio to wczoraj kupilam cisnieniomierz naramienny i jak sobie zmierzylam pare razy cisnienie to mialam ok 127/77 albo nawet nizsze, wiec juz sama nie wiem .
 
olunia może u lekarza miałaś tzw syndrom białego kitla? Ja jak idę do gina to zawsze mam powyżej 150/90 ale u niego tak mam, dla tego zawsze przychodzę z moją karteczką i zapiskami ciśnienia :)
Jeny ja też miałam na zewnątrz i mi pomogło. Mam nadzieję i że tobie ulży
 
mama wikusi tez mi sie tak wydaje, do tego robilo mi sie slabo w poczekalni bo bylo tam za cieplo. Wczoraj wieczorem jak mierzylam cisnienie to juz mialam gora 130/77.
 
reklama
jeny79 , też miałam na zewnątrz , zakładałam czopek na noc i kilka razy w dzień smarowałam maścią . Po każdym wypróżnieniu konieczne mycie i znów smarowanie , jeśli masz twarde stolce , zatwardzenie możesz kupić sobie czopki glicerynowe , też pomagają . Hemoroidy robią się własnie od zatwardzenia , dlatego dieta jest istotna.
Kilka dni musisz się przemęczyć , nie ma innej metody niestety. Od jednego czopka to nie zniknie.