reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Ann cieszę się, że wizyta udana :) eee mała nie waży aż tak dużo patrząc na to, że Twój termin wypada na czerwiec ;D
 
reklama
DZiewczyny gratuluję wizyt.
Ann a wg mnie w sam raz.
Ja byłam w środę i mała ważyła 2600, powiedział że na tym etapie to ok 3kg powinno już być, więc Ann chyba normalnie przybiera.
W środę idę znowu na przepływy więc zobaczymy ile "przytyła".
 
ann gratulacje wizyty!!! Powiem Ci że też myślę o porodzie ! Wszyscy są uczuleni , 0 piwka mąż ma do porodu! - wykonuje polecenia bez protestów:-D
 
Ja po wizycie ;)

Szyjka długa, twarda i zamknięta! brak widoków na wcześniejszy poród ;/ Pani doktor nie podoba się moja blizna po cc bo jak mnie przycisnęła to aż się zwinęłam! powiedziała, że ona by nie ryzykowała porodu sn bo na usg może wyjść że wszystko jest okej a w rzeczywistości będzie się to wszystko trzymało "na włosku". Mówiła to z doświadczenia przy cesarkach, że czasem ładnie wszystko wygląda a jak rozcinają to zaczynają się jaja. Hania ma się dobrze, waży 2800g ;D no i dostałam skierowanie na cc. Mam się zgłosić w szpitalu najpóźniej 24 czerwca i ordynator zdecyduje co ze mną. Ale na 99% mnie potną! i w sumie niech tną! ważne żeby Hania była zdrowa.
Aaaa i nie wyhodowałam paciorkowca :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry