reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Lenka---------czyli Twój syneczek też z tych mniejszych. A na ten pasek edycji postów to trzeba wyczyścić ciasteczka:tak:bo mi też nie działało.

U mnie paciorkowiec za free w cenie wizyty:-D
 
Ja po wizycie u olewusa. Wkurzona na maxa. Nic się nie dowiedziałam...a szkoda gadać.
Pobral mi wymaz na GBS. Dowiedziałam się że jak brzuch boli na okres to widocznie ma boleć...no bo to jest ciąża, i ma boleć...:confused2: Luteinę mogę brać ...albo i nie...jak chcę.:rofl2: A szyjka krótka...
Zlecił mi USG, a tylko jak się zapytałam czy przed porodem jeszcze mi zrobi...
A i okazało się że nie miałam robionego odczynu WR! Wcale!No szlag...ja przegapiłam, ale sama się zorientowałam...a lekarze nie...
HBS i reszta ciekawych rzeczy na następnej wizycie 27 czerwca. Pytam się..a jak urodzę wcześniej? On na to ze trudno...ale raczej nie urodzę..a może..urodzę. Bosh i to jest lekarz z polecenia...ze taki cudowny miał być. KOSZMAR!
 
Takie własnie miałam wrażenie jak od niego wyszłam...aż mi się płakać chcialo...Na szczęscie za tydzień mam KTG z wizytą u fajnej babki, takiej bardziej konkretnej...
 
lizosomek, dobrze, że masz jeszcze jednego lekarza:)
ten tragedia. Trzymaj się dzielnie. Mnie od wczoraj czasem też pobolewa brzuch jak na okres:( jutro wizyta i liczę, że się czegoś dowiem, bo przekopałam internet i tam różne opinie... ale staram się nie wariować.
 
Lizosomku, to w sumie wychodzi na to, że mogłaś nie iść ;-) dobrze, że masz możliwość jeszcze gdzieś badania zrobić, a nerwy zostaw daleko, niepotrzebne Wam teraz :tak:
 
reklama
Do góry