reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Agne, wspaniałe wieści :tak: a na tą bakterię brzydką to lekarz powiedział, że u niego w gabinecie będzie, to nie pomogę w kosztach...


A usta Basia ma po tatusiu takie fajne :tak: ale akrobatka to nie wiem po kim, bo po mnie to nie :-D
 
Ostatnia edycja:
Kasia, moja też ma usta po Tatusiu, takie zadarte charakterystyczne. I dobrze. Mam nadzieję że ta głowa nie po dziadku :szok:wielka. że jednak będzie w normie!
Wiecie, jak urodziła się moja Marianna to była wielka 4700, długa 61 cm, ale miała krótkie nóżki. głowę na pewno miała dużą, tułów też, rączki normalne ale te nóżki mnie przerażały. Były nieproporcjonalne. A teraz nie dość że dziewczyna jest szczupła i wiotka jak modelka, to nogi ma takie długie że sama zastanawiam się po kim??? A wzrost przeciętny i głowa normalna, proporcjonalna. Więc to że taka wielka się urodziła nijak się nie przekłada na to jak dziś wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Ja również gratuluję udanych wizyt i ślicznych dzieciaczków :) W zeszły wtorek byłam na USG 4D i lekarz potraktował mnie podobnie jak justyne3003 podczas USG, że wszystkie przepływy dobre, a jak dostałam wydruk to żaden parametr nie mieścił się w normie...i zmartwiło mnie, że Malutki w 34t4d ważył tylko 2130g...więc z niecierpliwością czekałam na dzisiejszą wizytę u swojego lekarza... Okazało się, że Mały jest jakieś dwa tygodnie do tyłu i waży ok 2500g, ale mam się nie przejmować, bo nie wszystkie dzieci muszą mieć przy urodzeniu 4kg hehe najważniejsze, że rośnie, bo na ostatniej wizycie trzy tygodnie temu ważył 1850g. Przepływy podobno ok ;) Szyjka zamknięta, jutro mam sobie sama pobrać wymaz na paciorkowca i zanieść do laboratorium... następna wizyta za 3 tyg (o ile do tego czasu moje dziecko nie postanowi przenieść się na ten świat hehe) Pinio mój w 34t4d kość udową miał 66.2mm a wagę USG oszacowało na 2137g Znowu nie działa mi pasek edycji postów....
 
Pyśka, ja chodzę prywatnie i powiedział, że nie będzie trza nigdzie jeździć, a zapłacę pewnie i tak :cool:


Nineczko, jeszcze niech siedzą ciut ;-)


Lena, gratuluję wizyty :-)
 
reklama
Kasiu to dobrze, że nie musisz nigdzie jeździć ;D bo kurde jak se pomyślę, że pani w labo miała by mi tam patrzeć i grzebać to mnie ciarki przechodzą! sama też bym się nie zgodziła tego zrobić ;/
I w ogóle jak dla mnie, to pobieranie tego wymazu jest nieprzyjemne ;/ bleee
 
Do góry