reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
Byłam dziś w szpitalu na tej ich "konsultacji". Nie wiem po jaką cholere, bo to samo mogła midwife zrobić! A mój musiał specjalnie urlop wziąść!! Zmierzyła ciśnienie, zbadała mocz papierkiem lakmusowym, popytała "any drugs, smoking or drinking?" i tyle!!!! Co za matoły!!
 
Witajcie,
Ja dzisiaj byłam na połówkowym i wszystko jest ok. lekarz stwierdził że jest to ewidentnie dziewczyna – waga 521g !
Zdjęcia niestety nie dołączę bo nie dostałam :( ale za to nagrał mi filmik (też nie dołączę bo to zbyt skomplikowane dla mnie)
Z ciekawych rzeczy to lekarz mi powiedział że mam nie jeść truskawek i jak najmniej innych owoców bo mają cukier i tuczą. Stwierdził że powinno się jeść dużo kalafiora i innych warzyw. Po czym wyszłam od niego i poszłam kupić truskawki :p.
Zapytałam tylko spytać o jednej ważnej rzeczy a mianowicie czy to bardzo źle że jak się budzę w nocy lub rano to śpię na plecach?
 
Ja ide do poloznej we wtorek, a potem 16czerwca na USG! Nie wiem tez po co mi te spotkania z polozna jak on lutego sie mna wogole nie interesowala. I nagle jak by sie z choinki urwala:) Moze na tym USG wkoncu powiedza mi jaka plec?!! Tak na 100%
 
To z tym niejedzeniem różnych rzeczy, truskawek, soków z marchwi czy czosnku to głupota i nie warto tego słuchać...ile trzeba by było tego zjeść żeby zaszkodziło! Gdyby tak we wszystko wierzyć to trzeba byłoby z większości żarcia zrezygnować.

werka to już niedługo masz! ja aż 14 lipca...:-( i nie mogę się już doczekać
 
Witam, ja byłam na usg w poniedziałek, ale jakoś nie miałam ostatnio czasu podzielić się z wami nowinami. Więc tak, z dzidzią wszystko ok, waży 531 g, wszystkie narządy i kości w normie. Niestety płci się nie dowiedziałam, bo dzidzia się zasłoniła rączką. Lekarka powiedziała jednak, że na chłopca jej chyba nie wyglądała, ale to żadna pewność. No cóż, będę musiała zaczekać do ostatniego usg w trzecim trymestrze. Mam nadzieje, że wtedy się dowiem, bo strasznie zżera mnie ciekawość.
 
reklama
Do góry