reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
Mere ty za tydzień masz usg genetyczne, albo inne :) sprawdzające czy z dzidzi ok? Chętnie dopisze. Teraz zmykam i będę albo wieczorkiem, albo jeszcze później ale potem pododaje.

A ja jutro idę na powtórke pt.poszukiwanie kości nosowej ale jakoś się nie martwię. I przesyłam dobre fluidy :) dla kolejnych dziewczyn.
 
Hej dziewczeta! Wczoraj mialam wizyte w szpitalu i widzialam swoje malenstwo! Fikalo kozioli i machalo raczka do mamusi! Az mi sie wierzyc nie chcialo zeby taki maluch tak fikal! Wszystko ok i pan doktor byl bardzo zadowolony, takze oby tak dalej!!! Fotke wkleje pozniej, ale jest nie za wyrazna niestety.....
 
lilou Emcia super ze dzieciaczki ladnie rosna. Moj maluch na ostatnim usg tez takie wygibasy robil ze maz byl w szoku ze takie malenstwo tak potrafi :-D
 
reklama
No to prawda, ja tez bylam w szoku a przeciez to moja 3 dzidzia!!! A potem jak juz sie dzidziol ulozy glowa w dol i dupka w jedna strone i zacznie naparzac "kopytkami" w zebra i to dokladnie w to samo miejsce to sie mozna zdziwic:-D Mnie bolalo to miejsce jeszcze ze dwa tygodnie po porodzie!! I to obie baby kopaly w to samo miejsce.... Nawet teraz wiem dokladnie ktore to miejsce bylo:-D
 
Do góry