reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Infini gratuluje ale duzy twoj synek chyba wyprzedza termin z usg czy nie ?? Bo jak na 25 tydzien to spory :DDD

Mikulinka czyli coreczka gratuluje :))

A fenika znac nie dala jeszcze z wizyty.
 
reklama
INFINI duży chłopak, rośnie jak na droźdżach :-) Gratuluję

MIKULINKA gratuluję córci :-)
 
bluelovi, ale o dziwo różnica jest niewielka, termin z OM na 4.04, a z usg na 31.03 ( ale to wg. usg robionego w 13 tc, teraz nie wiem) :)
 
Infini gratuluje ale duzy twoj synek chyba wyprzedza termin z usg czy nie ?? Bo jak na 25 tydzien to spory :DDD

Mikulinka czyli coreczka gratuluje :))

A fenika znac nie dala jeszcze z wizyty.

Próbowałam dać znać od razu ale forum nie dało mi się zalogować :(

Dziękuję za trzymanie kciuków :) wszystko jest w porządku. Dzidzia waży 620-640 gram i widziałam na usg jak ziewa :)))) nie dostałam żadnego zdjęcia niestety, lekarka zawsze dodaje je tylko dondokumentacji i trzyma u siebie.

Jedna rzecz mnie lekko zirytowala. .. Ostatnio gin mówił mi ze mam dużo jeść bo nie przybiera na wadze a już trzeba. No i w miesiąc przybyło mi niecałe 3kg. I dziś za to zebrałam lekki opierdziel :( ze za dużo i mam nie podjadac i nie jeść słodyczy itp... Ciekawe jak to zrobić w święta :( no i to jest niecałe 3kg od poczatku ciąży ! No i takie czepianie :/
 
FENIKA ale to musiało być rozczulające - ziewanko :-)
No też ten lekarz wymyśla, niech się zdecyduje o co mu chodzi! A Ty się nie przejmuj, najważniejsze że wszystko w porządku i dzidzia zdrowa i dorodna :-)
 
Fenika gratuluje wizyty a u cb co bedzie dziewczynka czy chlopczyk ?? A co do wagi to durna ta lekarka my tu z dziewczynami mamy po 10 kg i wiecej na plusie a ona sie czepia o niecale 3 kg ?? Toz tyjesz ksiazkowo. A ile waZysz i wzrostu masz ??

Infini no to duzy synek ;)) fajnie hehe moj wojtus wazyl przy porodzie 4200 ciekawa jeestem ile moj klocuszek bd wazyl przy porodzie teraz :))
 
Dzięki dziewczyny :) od razu mi lepiej bo czułam się naprawdę dziwnie. Wyjściowo ważyłam 58.5 kg przy wzroście 171 a teraz jest 61 z kawałeczkiem.

O płci tym razem nic nie mówiła ale na poprzednim usg było na 90% pewne ze dziewczynka :)
 
Toz ty szczypior jestes i ledwo co przytylas ale bym ta lekarke zjebala za przeproszeniem . szok przecierz dziecko,wody plodowe lozysko powiekszona macica to wszystko wazy a ty napewno ani grama tluszczu nie przytylas. Zazdrosna ta baba i tyle :) nie przejmuj sie.
 
reklama
Do góry