reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

hehe, ale się uśmiałam.
Moja niby ma nosie całą ciąże ale pani z pzredszkola wszystko mówi - że mama była u lekarza, że będzie miałą siostrę albo brata, a dziś pani pisze mi, ze gratuluje synka. Ależ było moje zdziwienie bo młodej powiedziałam gdzieś w pzrelocie,że może będzie miała braciszka. Nawet nie podejrzewałam ze zakodowała tą wiadomość. A tu już pani zdążyłą się pochwalić. Trzeba w domu uważać co się mói bo dzieci wssytko poniosą w świat:-D
 
reklama
Dziewczyny ja leze na Patologi ciazy. Przyjechalam dzisiaj do szpitala odwodniona. W nocy wymiotowalam i mialam sensacje Kowe.i silne skurcze .leze teraz pid kroplowka dostalam nakies leki na skurcze domiesniowo bo 3 nospy ktore w nocy zjadlam nic nie daly :( i tak dalej mam skurcze ale mowia ze to moga byc od tej jelitowki. Maz tez chory .w nocy na zmiane caliwalismy muszle.
 
Bluelovi trzymaj sie. Ja wczoraj tez wystrachana pobieglam do lekarza bo w niedziele i wczoraj tez mnie dopadla jelitowka. Jakas masakra. I balam sie wlasnie czy sie nie odwodnie. Ale na szczescie wszystko ok. Dzidzia rosnie. Mamy 16 tydz poczatek i ma 10 cm. No i bedzie wymarzona druga cora. Maz troche posmutnial bo nie bedzie mial z kim grac w pilke
 
reklama
Do góry