reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

MiLadyyy ten pappa test to słyszałam że w ogóle miarodajny nie jest oblicza jakieś ryzyko wad genetycznych i tyle ale jak ci wyjdzie wysokie to ryzyko to to i tak jeszcze nic nie znaczy... niepotrzebny stres tylko. Ale konkretniej o co pytasz to nie wiem a lekarz nic nie mowil?
Kasiunia super wiesci.
 
reklama
MiLadyyy a powiedz jaki ci ten wynik wyszedl? I coś ty tam dziewczyno na tym necie wyczytala? :) Bo looknelam z ciekawości teraz i piszą ze im niższy wynik tym wlasnie niższe prawdopodobieństwo wystąpienia tych wad :)
 
MiLadyyy ja co prawda nie robiłam tego testu choć namawiał mnie lekarz ale rozmawiałam z kilkoma kobietami w poczekalni które były już w zaawansowanej ciąży i też nie robiły z racji na to, że tak naprawdę nie wiesz na ile ten test jest pewny. Jednej z nich siostra zrobiła i z wyniku wyszło, że dzidziuś ma wadę, stresowała się cała ciążę a maleństwo urodziło się zdrowe.
Tak więc głowa do góry :-)
 
Właśnie staram się nie stresować, ale to jest silniejsze. Według normy na kartce białko Pappa mam poniżej tych norm dla wieku ciąży. Wyczytałam, ze niskie białko Pappa zwiększa ryzyko wad :-( Do lekarza mam w pn i to na 19.30, wtedy też mam USG genetyczne.
 
Mi lady nie denerwuj sie bo w poniedzialek slusg ktkre cie uspokoi !!

Kasiu gratuluje ci bardzo !! Wiem co czujesz ja tez tak mialam w drugiej ciazy jak sie xowiedzialam o chlopcu ;)

Ja wizytuje dzis na 12 a wczesniej jade odebrac sobie whniki pappy z riagenu tak na program mialam robione za darmo pappe i usg genetyczne. Ostatnio dzwlnilam zeby spytac czy sa miejsca na plowkowe ale juz im sie miejsca w programie skonczyly ;(
 
IMG_20151016_091647.jpg

A to mój synek, od pasa w górę niewyraźnie ale nogi rozkraczył i płeć pokazał :-D
 

Załączniki

  • IMG_20151016_091647.jpg
    IMG_20151016_091647.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 72
Chłopak jak nic :)) gratuluję!! A ja dziś tez byłam na wizycie. Wszystko suprr- chociaż tego nie czuję to maluch pięknie się rusza :) i mam 200% dziewczynki!
 
Polianna super, to mamy jedna dziewczynke juz potwierdzona.

Ja chyba wstrzymam sie jeszcze z zakupami dla chłopca do polowkowego, ciągle nie mogę uwierzyć ze u nas będzie para :-)
 
reklama
Do góry