reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

Ojej susu ale bajeczny wyjazd Ci się zapowiada!!! Życzę Wam udanego wypoczynku, no i żeby Lailusia dzielnie zniosła lot, a napewno tak będzie :tak:
 
reklama
Ja rowniez zycze dobrego samopoczucia Twojego i Leilusi w czasie lotu i ogolnie udanego wyjadu:-):tak:.
My mielismy jechac w srode,ale chyba przelozymy wyjazd na poniedzialek,bo upaly maja byc pod koniec miesiaca.juz drugi raz przekladamy wyjazd:wściekła/y:
 
dzieki kochane dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):tak::-D;-)

maz nie stresuje sie wcale a ja dzieki Wam nieco mniej!!!! buziaki i do napisania po powrocie!!!

A Tycia przekladaniem sie nie martw, pojedziecie jak pogoda bedzie idealna
i na pewno bedzie superowo!:-)
 
Cześć dziewczyny,

Tak sobie fajnie tu piszecie na temat wakacji, nie macie jakiegoś sprawdzonego ośrodka nad morzem, gdzie mozna pojejać z maluchem, myslałam o Gdańsku, bo tam i po miescie mozna pospacerować.
Proszę o jakieś namiary;-).
Pozdrawiam serdecznie.
 
witammmmmmmmmmm po wakacjach:-)
chciałam sie przywitac, własnie wrucilismy :-):-)
pózniej poczytam co pisałyscie bo jestesmy padnieci po wakacjach
mielismy i upały i burze bo bylismy na Mazurach , moze słyszałyscie o burzy nad PISZEM/SNIARDWYM I OKOLICach
ale mimo to ,było super ekstra:-D:-):rofl2:fantastycznie

a i wesele sie udało:-)
 
No w końcu jesteś Agusia :-D cała i zdrowa (wszędzie teraz mówią o Mazurach, to jakaś masakra z tą burzą :szok:)
Wklejaj foty jak już wypoczniesz i nadrabiaj pisanie, brakowało tu Ciebie ;-)
 
reklama
Do góry