reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

Kaaala,z okazji urodzin życzymy Ci wszyyyystkiego najlepszego-dużo miłości,radości,pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń!!!!
 
reklama
Chyba jakos pominelam date urodzin Kaaali, ale oczywiscie podpisuje sie pod zyczeniami!!!
Kaaala , duzo zdrowka dla Ciebie i Twoich bliskich, samych radosnych chwil, grubego portfela i oczywiscie spelnienia wszystkich marzen!!!
 
KAAALA
Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDRÓWKA ,NIECH WSZYSTKIE ZŁE RZECZY JUŻ CIĘ OMIJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM ,DLA TWOJEJ RODZINKI TEŻ DUUUUUŻO ZDRÓWECZKA I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH WASZYCH MARZEŃ
przyjecie_www_gify_liq_pl%20(20).gif
przyjecie_www_gify_liq_pl%20(47).gif
 
Kaju 25 ale z nas gapy!!!
Spóźnione ale naprawdę szczere życzenia! Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, a przede wszystkim, żebyście tworzyli najwspanialszą rodzinę pod słońcem! Cmok! :****
 
Boziu to czemu ja nie widze Kaji na liscie??? Przepraszam za przeoczenie ale rowniez zycze ci Kasiu wszystkiego najlepszego co tylko moze cie spotkac!!! Duzo radosci, milosci, szczerych i zyczliwych ludzi wokol Ciebie, zadowolenia z kazdego dnia i czego tylko sama zapragniesz!!!!
Buziaczki od Agatki , Allanka i Kristianka
 
reklama
DZiękuje bardzo.Ja w sumie to i tak nie miałam nic z tych urodzin:zawstydzona/y: Całą dzień prawie jechałam z Niemiec do POlski jeszcze takich urodzin w życiu nie miałam:-D Odbije w następnym roku;-)
 
Do góry