reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

reklama
No, Kasirko, Maciuś rzeczywiście cudowny.
Hana, udane fotki i pewnie wypad w plener też - zazdroszczę Wam tej wody w tle. No, ale my tez mamy wodę ... w fontannie:-p:laugh2: - naci się tak podobało, że mogłaby tam wskoczyć. Oto fotki z czwartkowego spaceru:
28tv19z.jpg

264gcqp.jpg

33dz3ew.jpg

314p945.jpg

abg9s.jpg

5k245w.jpg
 
Anetko, M ktosiu sliczne fotki:-)
Kasirko Maciej juz jest taki duzy :-)
Hana sliczna masz rodzinkei Ty jak zwykle slicznie wygladasz !!!!!;-)
Pysiu Natalka wystrojona i taka slodziutka:tak:
 
Dziekujemy bardzo za wszystkie mile slowa....

Kurcze ale sliczne i duze te nasze roczniaki :tak:
A mamusie jakie zadowolone i usmiechniete - piekne z Was kobietki.
HANIU, PYSIU, KASIRKO - sliczne zdjecia
 
Kasirka ale Macius slodki przystojnak a jakiego ma fajowego misiaka ;-):-)
Haniu super fotki, widac ze wypad sie udal :tak:slicznie wygladacie wszyscy a ty laseczka ze hoho :-) Mati jest boski i ta czapeczke (czy chuste) ma superowa!!!! :tak:
Pysiu normalnie sama slodycz z Natalki :tak:swietna ma ta czapeczke bosko w niej wyglada :tak:
 
Dziewczyny-super zdjęcia:tak::tak::tak::tak: Jak pokazywałam Basi to ona za każdym razem tak piszczała z radości, że nie mogłam jej utrzymać na kolanach-tak jej się podobało:-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D Ona ostatnio bardzo lubi dzieci i ciągnie do każdego napotkanego dzieciaczka:happy:

A ja mam problem z wklejaniem zdjęć-za każdym razem wychodzi mi jakiś błąd 404 i nie mogę nic z tym zrobić-żadna strona się nie otwiera i muszę zresetować komputer:szok::no: Miała któraś z Was taki problem?:dry:

 
ach!!! och!!! uch!!! slicznosci wy moje!!!:tak::-D:-)
hana,anetka,pysia,mktosia wygladacie kwitnaco i promieniuje z was tyle pozytywnej energi ze az sie zachlyslam:tak:a maluchy brak mi slow...
kasia :no::no::no::sorry2:

a to kilka naszych aktualnych fotek
 
reklama
Do góry