reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

Stjepa-Ewcia jest śliczna-fajnie zęby pokazuje:tak::-D
Amoreczku-tym razem przesadziłaś:baffled::-D Ja na tym zdjęciu żadnej bestii nie widzę, tylko śliczną mamusię i cudnego chłopczyka:-)
 
reklama
Kasirka ale z Maciusia powazny chlopczyk a przystojny ze hoho :-)
Amoreczku ja tez zadnej bestii nie widze tylko wspaniala szczesliwa mamusie z slodziutkim syneczkiem :tak::-)
Stejpa cudowna jest Ewunia :tak:usmiech slodziutki :-)
 
widzisz amoreczku - jaka fajna "bestyjka" z Ciebie... od razu czuję jakbym Cie troszkę lepiej poznała:tak:... fajnie razem wyglądacie:-)---pozdrowionka

stjepa - Twoja ewunka - super dziewuszka ... a jakie mineczki fajnew robi:tak:
 
Kubuś znowu w okularkach na hasło: Kubuś profil pokarz to tak robi hehe jakiś mały model rośnie
 

Załączniki

  • Kopia obraz 040.jpg
    Kopia obraz 040.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 28
w tle moja młodsza siostra co jest chrzestna kuby i bardzo wciagnieta jest w nasze forum cały czas siedzi i czyta z mojego profila co u was i czasami jak nie mam dostepu do neta i gadam z mama to ona mowi " Mamo daj mi marte ,, i zaczyna opowiadac co u was np. a iesz Hana lub tam inna z was dała swojemu bobaskowi to i to do zjedzenia wiec moze tez damy kubie.. albo np, a wiesz anetka kupila sobie fajna sukienke i tak mi opowiada hehe hana i anetka sa podane dla przykładu ale ogolnie to o wsyztskim mi opowiada hhehe
 
A tu parę fotek z dzisiejszego spotkanka :-)

Drzemka :-)
m93zmu.jpg

Jęzorki
1624mbt.jpg

Książeczka :-)
vhx10.jpg

Michalinka i maluchy ;-)
315cq5u.jpg

Bliskie spotkanie z kozłem ;-)
fci9fk.jpg
 
Anetko, Ktosiu-śliczne dzieciaczki:-) I jak ładnie się bawią... Kubusia znam, bo widziałam dwa razy, a Nellie jest urocza:tak: A Ty Ktosiu ślicznie wyglądasz (pierwszy raz widzę na zdjęciach):-):happy: Anetka, a gdzie Twoja fotka?:sorry2:
 
reklama
Hihi KASIU - mam nadzieje ze KTOSIA cos wklei (o ile wygladam normlanie na choc jednym ;-))....te sa z mojego aparatu, sama sobie niestety nie dalam rady zrobic ;-)
 
Do góry