reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

Dziękuję za Wasze dobre słowo!!!

Nie martwcie się, na wszystkie przyjdzie kolej, by zafasolkować!!! :)

Agi25, październik to bardzo dobry miesiąc :)

Pozdrawiam i przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidów
 
reklama
Dziewczyny...uda się
My staraliśmy się przez rok. W końcu po dokładnym wyliczaniu, staraniu się, daliśmy za wygraną. Myśleliśmy sobie, że nam dziecko nie pisane. Aż po roku...I to bez kalendarza, bez liczenia, po prostu, ot tak...piersi bolały strasznie, okres się trochę spaźniał, ale ja już miałm przeczucie. Test zrobiłam tylko żeby się upewnić. Jesienią wzieliśmy kotka ze schroniska i matkowałam mu trochę, bo był bardzo chory i słabutki. Koleżanka powiedziała mi wtedy " teraz to się mogłaś odblokować i wszystkie te macieżyńskie mechanizmy mogą zacząć działać" i bach! Miała rację. Czekamy na naszego synka
A myślałam że jestem za stara na pierwsze dziecko (trzy dychy mi stuknęły).
600uv.gif
 
reklama
Do góry