reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

joanko to podwójne koło a z dołu ma siedzisko przez dwie dziurki wystawia sie nóżki bobaska i samo dziecko siedzi:) i ma oparcie na plecki pomysłowe i fajne w użyciu:)

gdzie takie mozna kupic?
Marti - nie moge sie meza doprosic zeby szedl z nami a samej nie bardzo mi sie chce z tobolami - na razie skonczylo sie na kupnie 3!!! opakowan pieluch do plywania i kart wstepu do sng - musze byc b. stanowcza
 
reklama
to ja tez sięp pochwale, choc kapcerek nie raczkuje jeszcze( gaal nie martw sie, dzieci raczkuja dopiero 8-10miesiacu, a te co predzej to po prostu perszingi:)), stoi ładnie, ale nie chce spręzynkowac. a najbardziej zabawne to to jak śmiesznie bije brawo. potrafi tez zrobic tygrysa, zwłaszcza wtedy gdy ma sie bawić sam. nauczyłam go jak robi tygrys, gdy dostał wielkiego tygrysa na świeta i od tej pory mowie kacperek jak robi tygrys, a on "łał". jeszcze robi wśckiełego kacperka, czyli marszczy nos i sapie:). poza tym rano daje czesc, a potem to juz piątki przybija. a i wobec tego, ze mowi także dzidzia, a nadal nie chce mowic mama to go nauczyłam, mowic aga:), ale on mowi gaga:-D. takzę z tego wszystiego sie strasznie ciesze, ale włanie z jedej strony chciałabym zeby juz raczkował, a z drugiej lepiej zeby jeszcze nie, bo wiadomo, ze wtedy to juz oczy nie tylko dookoła głowy:-D:tak: tak czy inaczej troche nie moge sie doczekac raczkowania o ile bedzie raczkował.
 
u nas tez opbica ale dlatego ze jak sie mały rozpedza pełzajac (np do zabawki) to czasem nie zuwazy przeszkody i bec głowa.
Wojtek stoi na nózkach ale podtrzymywany pod paszki i kleka na kolankach i wyprostowanych raczkach i sie giba - ale tylko przy yklaskaniu i mówieniu brawo brawo
 
my tez mamy w planach wybrac sie z chlopakami na basen, ale, ze maz wlasciwie calymi dniami w pracy, a sama z dwojka to na pewno nie dam rady i bym sie bala, za duza odpowiedzialnosc, to przekladamy termin z dnia na dzien, a rwaczej weekendu na weekend. Zawsze cos wypadnie. Mam nadzieje, ze wiosna uda nam sie pochodzic w miare regularnie.
 
gratulkujemy maluszkom nowych umiejetnosci:-):tak:

a teraz pochwale sie i ja, Sönke od wczoraj podejmuje pierwsze, dosc nieudolne proby raczkowania, ale sie juz przemieszcza,. chociaz dzisiaj chyba zapomnial, jak tego dokonal:-D natomiast max powtarza calymi dniami mamamamamamamamam, pewnie nie zdaje sobie ejszcze sprawy, ze to ja, ale cieszy to niesamowicie:-):tak:
 
reklama
Aniu Kasia nie pamięta gdzie i za ile to koło kupiła bo ona ma je od 1 dzidziusia czyli 5 lat bo tyle ma Dawidek, ale widzę że Myszka znalazła koła i te pierwsze wydaje mi że jest takie same jak to co Maja w nim pływała tylko mniej kolorowe.
 
Do góry