reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Izabelka slicznie wygladasz,u mnie brzunio obnizyl sie na dzien przed wigilia.Co dzwonie do znajomych to zanim cokolwiek powiem to 1 pytanie;urodzilas?A tu jeszcze 3 tygodnie do terminu.Malenstwo niezle sie wierci,czasami to wydaje mi sie ze chce wyjsc,tyle ze nie ta strona.
Buziaczki
 
reklama
U nas do terminowego porodu prawie 3 tyg ale mam przeczucie że to stanie się dużo wcześniej na razie proszę synka żeby wytrzymał przynajmniej do nniedzieli ;D ;D. Ciekawe czy posłucha mamusi?
 
Izabelka, ale śliczny brzuszek.
Nasz wiertek też już się domaga wyjścia na zewnątrz. Proszę, go, żeby czekał na tatę, który jest z nami w weekendy. Teraz już chyba ostatni tydzień i od soboty już będziemy razem.
Trzymajcie się dziewczynki.

Ja już zaczynam śnić, że rodzę. Niezła jazda
 
Hej dziewczynki :)
Sylwia obyś wytrzymała do weekendu :) z mężem zawsze raźniej :)
Co do brzuszka to mi się nie obniżył, i chcę urodzić jak najpóźniej, aby do wakacji zostało po macierzyńskim jak najmniej  ;) i całe szczęście nikt jeszcze nie wydzwania czy to już  ::) ciekawe kiedy zaczną hihi
Dziewczynki wytrwałości!!!
To nasz miesiąc  :laugh:  :laugh:  :laugh:
 
Wlasnie wyszli odemnie moi rodzice,moja mama na dzien dobry powiedziala,,ale masz ogromnz brzuch..,, nie widziala mnie 6dni :-[
Podobno bardzo urusl, jak tam wasze?
Nasi mali lokatorzy w ostatnich tygodniach przybieraja najwiecej
Izabelkawytrwalosci? :-[ staram sie jak moge ale codziennnie rano wstaje z nadzieja ze to dzis :),a jak wchodze na nasze forum odrazu szukam czy ktorys malec sie nie,,wyklul,,
 
reklama
Nasze maleńswto tez się strasznie wierci dzisiaj, ale to tak niemiłosiernie się rozpycha że szkoda gadać ;D a niech się rozpycha ile chce wkońcu już tak nie wiele zostało, więc pewnie troszkę za tym słodkim brojeniem będę tęsknić :)
Ja dziś mam praktycznie cały dzień skurcze, na szczęście nie bardzo silne :) No i też strasznie dużo myślę o porodzie :)

A właśnie nie wiecie jak tam Nausea ??? Pozdrawiam serdecznie :-*
 
Do góry