reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Anusiakanusia, ja co prawda nie z wawy, ale z okolic. Słyszałam dobre opinie o Inflanckiej, Karowej i Żelaznej, a Ty gdzie planujesz?
 
reklama
Ja mieszkam w Rembertowie to po poludniowopraskiej stronie wiec chyba ze wzgledu na odleglosc zdecyduje sie na Miedzylesie szpital przy Centrum Zdrowia Dziecka, wlasnie szukam inf na temat tego szpitala. Moja siostra rodzila w MSWiA na Woloskiej i tez byla bardzo zadowolona, ale dla mnie to ciut daleko. Mysle, ze odleglosc ma znaczenie. A jak Wy uwazacie?
 
anusiakanusia mysle ze odleglosc ma i to wielkie znaczenie ja umieralam ze strachu jak wiezli mnie do Krakowa od nas karetka zeby sie cos nie zaczelo dziac i w myslach powtarzalam skarbie zaczekaj jescze nie rob mi tego i coagle plakalam co peweni przyspieszylo jeszcze skurcze i wogole ale najwazniejsze ze wszystko sie udalo chociaz po dzisiejszych wiadomosciach ze zmarl jeden z wczesniakow ,ktory mogl byc "potencjalna zabawka"@#$%^& pan poloznych z GCZMiD w Katowicach to az mnie ciarki przeszly ś.p.Mateuszek urodzony byl w 26 tc jak aleks ,ja tylko dziekuje bogu ze jednak maly lezy w Krakowie gdyby lezal w Ktowicach chyba zabralabym go na wlasne zadanie do innego szpitala choc wiem ze tych #@#$%^$ pigul juz tam nie ma .
ale sie rozpisalam pozdrawiam
 
To prawda, ja akurat wracalam z Turcji i w samolocie zaraz na powitanie w kraju przeczytalam w gazecie te straszna historie!!! Normalnie w glowie sie to nie miesci... A teraz jeszcze prawdopodobnie ten maluszek zmarl,,,,,,, jejku. Jak ktos moze byc tak glupi???? No to ja zdecyduje sie chyba na Miedzylesie bo to blisko, 15 minut samochodem, a do innych szpitali jakby wypadlo w godzinach szczytu to moge jechac i z 2h. A poza tym slyszalam same dobre opinie o tym szpitalu jak dotad. Jeszcze sama sie przejade zobaczyc (ach dzis mi sie snilo, ze bylam juz na porodowce... :D).
 
Dzieki DziOObek!!! Na pewno przekaze, on bardzo dobrze zna wasza historie, bardzo to tez przezywal, pokazywalam mu zdjecia Aleksa... I ja pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich chlopcow....
 
Witam. Zaglądnęłam z lutówek w poszukiwaniu Anusi. Odpisałam na Ci na wątku o szpitalach. Napisz co Ty słyszałaś o Międzylesiu. Ja jestem właśnie z Międzylesia, jak na razie nie byłam jeszcze w kolejowym pooglądać, ale mam baardzo bliziutko, więc jak na razie myślę głównie o tym szpitalu. No i napisz gdzie ten szpital w Aninie.
 
reklama
Do góry