reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

reklama
a może zmienimy termin spotkania ja jakis "cieplejszy"? bo chyba strasznie mało osób bedzie....ja tez nie dam rady jesli bedzie taka pogoda:zawstydzona/y:
 
Nie odwołujmy:no::no::no::no:spotkamy sie we trzy, cztery pięć nastepnym razem moze bedzie nas wiecej

Kolejne spotkanie z tego co pamietam 14 marca???

Kto będzie na 100% w poniedziałek????:nerd::nerd::nerd:
 
Nie odwołujmy:no::no::no::no:spotkamy sie we trzy, cztery pięć nastepnym razem moze bedzie nas wiecej

Kolejne spotkanie z tego co pamietam 14 marca???

Kto będzie na 100% w poniedziałek????:nerd::nerd::nerd:


Ja będę tylko dajcie mi jakiś numer tel do którejś bo jak ja was w tym Olimpie znajdę skoro ja tam jeszcze nigdy nie byłam:szok::szok::szok:
 
Ja będę tylko dajcie mi jakiś numer tel do którejś bo jak ja was w tym Olimpie znajdę skoro ja tam jeszcze nigdy nie byłam:szok::szok::szok:

Ustalimy jakies dobre miejsce zbiorki:-D:-D:-D:-D

Ponawiam pytanie kto może przyjśc na 100% i gdzie najlepiej Wam pasuje???

Mi pasuje zarówno Plaza jak i Olimp

Anaconda pasuej Ci Plaza czy tylko olimp???
 
Ostatnia edycja:
To w koncu gdzie to spotkanie bedzie?:eek: bo widze ze tu same czechowianki sie spotkaja i pewne w olimpie?!
 
reklama
To w koncu gdzie to spotkanie bedzie?:eek: bo widze ze tu same czechowianki sie spotkaja i pewne w olimpie?!

Juz sama nie wiem...co mamy robic chcialam zeby zadeklarowaly sie chetne mamuski, ale te ktore przyjda na 100% i wtedy ustalimy, tzn dogadamy sie tak zeby wszystkim dogodzic...
 
Do góry