reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

No ja się zadeklarowałam a co do miejsca to się podporządkuję do was tylko jeśli będą same czechowianki to faktycznie można by jak najbliżej:tak::tak::tak:
 
reklama
dziewczyny ja moge wpasc ale do plazy bo do olipmu nie bede jechac mpk przez cale miasto,wiec podajscie konkretne miejsce bo musze zdeklarowac sie co do opieki nad dzieckiem.
 
ja też sie na 100% deklaruje co do miejsca to sie dostosuje a pomysł anaconda z realem i ławeczką przy kasach mnie nieźle ubawił:-)
 
dziewczyny co do spotkania:

po przeanalizowaniu tego która z nas na 100 % zadeklarowała się przyjść ustaliłyśmy spotkanie na:

15 lutego, godz. 17.00 w Olimpie

spotykamy się przy sali zabaw dla dzieci "Radość" :tak: (najłatwiej jest trafić od tyłu starego Olimpu, tam jest wejście bezpośrednio przy tej sali):tak:
 
dziewczyny co do spotkania:

po przeanalizowaniu tego która z nas na 100 % zadeklarowała się przyjść ustaliłyśmy spotkanie na:

15 lutego, godz. 17.00 w Olimpie

spotykamy się przy sali zabaw dla dzieci "Radość" :tak: (najłatwiej jest trafić od tyłu starego Olimpu, tam jest wejście bezpośrednio przy tej sali):tak:

to ja odpadam!
 
reklama
Ja odpadam bo jak już wcześniej na lubelankach pisałam na początku marca mój Jacek jedzie na tydzień na szkolenie i ja na ten czas jadę do mamy do Radomia:tak::tak::tak:
 
Do góry