reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny

Ja jak zwykle snów normalnych nie miewam :( dwie noce temu jechałam "na oklep" na.....hipipotamie ;D ;D strasznie się balam że spadnę. i starałam się trzymać kurczowo, ale bałam się że będę za mocno uciskać brzuch :( A jak hipek zaczął schodzić po schodach to aż się z przerażenia obudziłam.....bo już prawie spadałam..
 
reklama
kasianka pisze:
dwie noce temu jechałam "na oklep" na.....hipipotamie ;D ;D


Kasianka, ja takich snów nie miewam, skąd to się bierze ??????? ;D ;D ;D

Mi się śniło, że byłma już po porodzie i siedziałam na jakiejś imprezie i podawali obiad i patrzyłam się na to jedzenie, i myślałam co mogę, a czego nie mogę jeść, bo przecież karmię córeczkę. Ja to nawet we śnie mam tak jak na jawie. :mad:
 
Kasianka- ten hipopotam jest super!

Mnie się śnią same brzuchatki. Gdzies idę i spotykam kobiety w ciąży.
Albo, że rodzę, a w środku mam jeszcze dwa płody!!! ::)
Czysta abstrakcja!
 
Ivon, nie wiem skąd się to bierze ;D też się trochę niepokoję ;D może przez skojarzenie??? sama wyglądam prawie jak hipopotam...mogą mi się jeszcze śnić w takim razie słonie i wieloryby:) ale z pływaniem to już u mnie całkiem ciążko...
 
ANIK78 pisze:
Śniło mi się dzisiaj, że nasza KingaP urodziła synka :). Kinguś, chyba będziesz następna ;)

Anik! dopiero teraz zobaczyłam to!!!

Coś Ty, moja Karola jest indywidualistką i ja czuję, że urodzi się w drugiej połowie marca, mimo, że ma "pozwolenie" już za 1,5 tygodnia :)
 
Ja ostatnio same koszmary mam...
Wczoraj śniło mi sie ze mojego męża samochod potrącił i on umarł a ja samo dziecko urodziłam, a dziś mi się śniło ze drzewo zawaliło się na nasz dom i moja druga córeczka lezała martwa z rozbita głową....nienormalna jakas jestem
 
Jus20sto- wszędzie piszą, że takie sny w czasie ciąży są jak najbardziej normalne.
Tak, że jesteśmy w normie. ;D
 
heh na mój rozum w ciązy powinno się miec piękne sny a nie takie koszmary ale kto zrozumie ludzką psychike/....
 
reklama
Do góry