reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
Kasiu śliczny brzuszek i podziwiam że jakoś dajesz sobie z nim rade :tak:
a tak wyglada moj w 36 tygodniu :-) chyba jeszcze rośnie :szok:
 

Załączniki

  • SNC00671.jpg
    SNC00671.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 45
Aga twoj sliczny niezaduzy to choc nie ciezki:tak:Bo moj to czuje jak sam ciagnie w dol taki klopsik tam mieszka;-)
 
Kasia powiem : WOW,WOW i jeszcze raz WOW!!!! Niezle mieszkanko ma twoj synio....:tak:

Aga-atwoj brzuszek fajny,maly,okragly....no i duzo nie musisz dzwigac....:happy:
 
hej dziewczyny może Wy mi pomożecie, jestem w koncówce 35 tyg a dzis zaczal mnie bolec brzuch tak na dole prawie jak na okres i niewiem co sie dzieje a do tego dochodza bóle krzyza:( wizyte u gin mam 5 sierpnia :-( wiem ze to nie jest ten watek ale moze cos wiecie na ten temat?
 
reklama
hej dziewczyny może Wy mi pomożecie, jestem w koncówce 35 tyg a dzis zaczal mnie bolec brzuch tak na dole prawie jak na okres i niewiem co sie dzieje a do tego dochodza bóle krzyza:( wizyte u gin mam 5 sierpnia :-( wiem ze to nie jest ten watek ale moze cos wiecie na ten temat?

Przepowiadające. Spokojnie, jak skurcze będą się nasilać i będą co 3-4min. jedź do szpitala:)

A tak w ogóle to macie reklamowe brzuchy.
Kaśka - super!!!
Aga - super!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry