reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
Deli sliczny okragly i dosc wysoko, moj jednak patrzy juz ku dolowi, ale i tak pewnie urodzisz szybciej:-D
 
U mnie też 37 tydzien lekarz powiedzial ciąża donoszona w każdej chwili może byc porod -Jest ułozona prawidłowo .Moja Nikol tak mnie kopie ,że brzuch nie daje rady już wytrzymac -czekam z niecierpliwością na porod .Apropo czy dziewczynki sie czasami rodza wcześniej ?
 
Chyba nie pociesze bo to nie jest regula czasem sie rodza przed czasem po to juz chyba nie zalezy od plci. Sama jestem okazem przeterminowanym 2 tygodnie:baffled::baffled:
 
Piękne brzuszki... Matko, jak to zleciało - tak niedawno ledwo ledwo było widać, że my ciężarne a tu już ostatni moment na foto...:eek:
 
reklama
Jeszcze 3 tygodnie :-)
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 48
  • 1.jpg
    1.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 36
Do góry