reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
ale zgrabniutki brzuszki:)) no i spore:tak: no a to moj dzisiejszy taki sam jak byl wcale nie urosl chyba :(
 

Załączniki

  • brzuchol.jpg
    brzuchol.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 36
  • brzuchol2.jpg
    brzuchol2.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 37
hej dziewczyny!!! co taka cisza na watku;-)
macie juz stres przed porodem itd? ja juz mysle o wyprawce do szpitala, pomalu kompletuje ubranka i inne rzeczy ale najbardziej to mysle o porodzie jak to bedzie... mam planowane cc ale juz mnie rodzinka nastraszyla :szok:
 
Ja mam rzeczy już przygotowane do szpitala, a o porodzie nie myślę, co ma być to będzie :))))
Nie ma sensu się stresować, poboli i przestania, a nagroda słodka ::)))
 
reklama
A ja wlasnie tez mysle o porodzie ,bo bardzo sie boje ...ale nie samego porodu albo bolu,tylko wlasnie tego, co nieznane,nie wiem co mnie czeka,nie bylam nawet na porodowce,nie poogladalam gdzie bede rodzic.Martwie sie czy wszystko pojdzie dobrze ,sprawnie czy jednak brzuch mi potna-bo tak dla nich najprosciej,po co sie meczyc i stac przy rodzacej jak mozna operacje strzelic i po sprawie.Tyle dziewczyn,ktore znam sa po CC a jakichs specjalnych wskazan ku temu nie bylo...W sumie to zadna z moich kolezanek nie rodzila naturalnie.Juz chce by bylo po wszystkim...teraz to czekanie jest najgorsze:errr:
 
Do góry