reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

My tez z żelikiem durex cherry:-) bez żelu początek niezaciekawy-tempo później sie trochę zawsze rozbuja ale nie ma jak żelik;-)
 
reklama
ja dzisiaj w nocy walczyłam z zastojem w prawej piersi raju jaki ból, kapusta zimna stłuczona poszła w ruch, potem małą przystawiłam do cyca w pozycji z pod pachy i poszło.
 
A ja mam pytanko apropo włosów bo już za chwilę zaczną nam wypadać te piękne grube, które były przez całą ciążę i teraz ;-) robicie coś z tym, żeby choć troszkę zapobiec wypadaniu? Wypaść muszą ale może uda się to zminimalizować? Ja chcialam kupić sobie Vitapil bo jest bardzo dobry ale farmaceutka mi odradzila przy karmieniu...uzywam maseczki Wax ale jestem cikawa czy któraś z Was już o tym myslała :-)
 
Patisonn - ja póki co nie robie nic.
jak zaczną lecieć bardziej to chyba je obetnę żeby się nie wkurzać.
chociaż będzie mi żal, bo dość długo zapuszczałam.
 
odnośnie włosów - teraz mam takie fajne, ale niedługo na pewno zaczną wypadać :( koleżanka mi poleciła takie tabletki, ponoć rewelacyjne - Lino complex Folicum. ja jeszcze nie kupiłam ich, nie wiem czy już je używać, też się nad tym zastanawiam :confused:
 
Moje włosy w ciąży nie były jakieś rewelacyjne, może to przez to, że codziennie prawie je prostuje. Teraz ciut mi wypadają, ale szczególnie nic z tym nie robię. Za miesiąc mamy ślub, więc tylko modle się, żebym nie wyłysiała do tego czasu ;-)
 
Mi przez ciaze wlosy sie nie zmienily, no chyba ze tego nie zauwazylam. Dzisiaj planuje isc do fryzjera i je obciąc, bo mi bardzo przy karmieniu przeszladzają, jak wpadają mi w oczy i buzie. Troche sie boje, bo dawno krotkich wlosow nie mialam :-)
 
reklama
mi urosły w ładnym tempie..co do wypadania to na razie tego nie odczuwam...przed ciażą jak miałam problkem to zażywałam Merz Spezial u mnie sprawdził się świetnie ale nie wiem jak z nim jak się karmi...

teraz to marze o zrobieniu pasemek..bo odrost masakra..i samopoczucie przez to jakies nie bardzo!!
 
Do góry