reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

a mi przez okres ciąży i teraz włosy szybko rosną i nie przetłuszczają się (moge myć 1 raz w tygodniu a wcześniej co drugi dzień)
wogóle nie wypadają.
Mam już bardzo gługie i spinam je spinką, bo też przy karmieniu czy trzymaniu do odbicia mi przeszkadzają. Do fryziera nie mam jak wyjść więć pofarbowałam je na ciemny brąz, a wcześniej miałam balejaż - no coż taki los.

A kiedy wracacie do pracy - bo mi urlop + 20 dni zaległego urlopu za 2008 wychodzi 8 czerwca (a nawet mi się nie chce)
 
reklama
a mi przez okres ciąży i teraz włosy szybko rosną i nie przetłuszczają się (moge myć 1 raz w tygodniu a wcześniej co drugi dzień)
wogóle nie wypadają.
u mnie to samo :tak: ale pewnie to się zmieni :-(
teraz mam długie - jak nigdy :-) - mam je związane bo oczywiście przeszkadzałyby mi podczas karmienia ;-)

co do "powrotu" do pracy, ja muszę się dopiero za jakąś rozejrzeć :sorry2::baffled: ale strasznieeeeee mi się nie chce, tym bardziej, że nie chcę zostawiać małej z teściową :-:)-:)-:)-:)-(
 
ja już się trzęsę na myśl o powrocie do pracy, jako nauczyciel nie ma sensu bym wracała na sam czerwiec, więc wracam od lipca na urlop, czyli praktycznie od września muszę zostawić Jacka, niby już 9 miesięcy będzie miał, ale kurcze nie mam pojęcia, jak to mądrze zorganizować, a wrócić muszę, bo we wrześniu kończy mi się umowa na 3 -latka i mam dostać na czas nieokreślony..koszmar- kurcze kto wymyślił bezpłatny wychowawczy...jak tu takiego Malucha zostwiać:-(ja rozumiem dwuletnie dziecko spokojnie może iść do żłobka, ale kurcze paromiesięczne, a na nianię trochę mało kasy mamy:-(no zobaczymy do wrzenia wszystko się może zmienić;-)
 
Tak wrócić trzeba, ja muszę pod koniec lipca jak wybiorę urlop . Nianie drogie lub raczej pensja mała , żłobek mi nic nie daje , bo oboje mamy nocki i popołudniówki i trudno o miejsce w żłobku. Sama nie wiem jak się zorganizować, muszę liczyć na rodzinkę i podrzucać dzieci do babć , cioć zaangażować pół rodziny a jakie to trudne organizacyjnie . Najbardziej nie lubię tego pakowania i wożenia to tu to tam . Nie ma jak to dobra logistyka już to przerabiałam z Zuzią i aż się boję powtórki.
 
Ja również nie wyobrażam sobie powrotu do pracy:-(a termin też coś jak u Kuleczki:-:)-:)-(nie chce zostawiać młodej :no::no::no:jak się wkurze to wezmę ten wychowawczy chociaż do jesieni!!!!!
 
Ja koncze macierzynski 21 maja i pozniej odbiore urlop wychowawczy zalegly i biezacy i na wychowawczy gdzies do pazdziernika. Planowalam do konca roku ale na dzien dzisiejszy raczej nie sadze.. Moze mi sie odmieni
 
Ja mam macierzynski do 1 czerwca do tego zaległy urlop za 2008 rok 20 pare dni wiec w lipcu wracam do pracy:-( a tak chcialabym z mała zostać chociaż do roku.. ale niestety mam umow do grudnia i musze zrobic wszystko zeby mi ją przedłużyli:tak:
W lipcu sierpniu z małą będzie moja mama (bo ma wakacje) potem wrzesien ja wezme urlop za 2009 - 26 dni a od pazdziernika bedzie z małą moja babcia! Plan jest;-)
 
reklama
a ja po macierzynskim ide na wychowaczy i szukam innej pracy, jak znajde to sie zwalniam z tamtej i przechodze do innej....jak ja zostawie moją małą kruszynke...i komu? nie mam pojęcia...
 
Do góry