reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Ja na okrągło muszę nosić wkładki a i tak muszę w ciągu dnia zmieniać bieliznę. Powiedzcie mi co można brać na ból głowy. Łeb mi pęka od czterech dni, mój gin powiedział, że mogę brać Apap lub Pyralginę. Pierwszy nie pomaga a na drugi jestem uczulona:-(
 
Ela co do lekow mam zupelnie to samo. Ale jakos dziwnym trafem Apapa w ciazy mi pomaga. W "normalnych" czasach wcale...
 
oj Leika Ty nie strasz tym progesteronem :-( ja cały czas go biorę, a w sumie plamień żadnych nie miałam - po prostu od początku mi go przepisano:baffled:
9 września mam wizytę to spytam lekarza czy nadal mam to brać:tak:
 
Leika wszystko bedzie ok. Myśl pozytywnie a maluszek jak kopie to pewnie że jest ok. Daje Ci znak że masz sie nie martwic.

na ból głowy apap i inne z paracetamolem. O pyralginie nie slyszalam. A tak to masaz amolem ponoc pomaga, sen.

A te dziewczyny ktore biora progesteron to lepiej bierzcie i sluchajcie sie ginow oni wiedza co jest dla Was dobre.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, co znaczy i czym grozi twardnienie brzucha? Ja mam prawie cały czas brzuch twardy i bardzo napięty, a niestety mój gin ostatnio się spieszył (potem się okazało, że miał w kolejce dwie pacjentki poza kolejnością w sytuacjach awaryjnych i chciał je przyjąć) i tylko mi powiedział, że właśnie po to mam zwolnienie, żeby się oszczędzać, jak mi brzuch twardnieje...
 
Melulu bierz regularnie magnez( najlepiej MagneB6- jest najlepszy, jesli chodzi o wchlanianie) i No-spe. To twardnienie to chyba skurcze, ale moge sie mylic. Niech wypowie sie ktos, kto jest pewny :-)
No i na bol glowy Apap albo cos innego, co ma paracetamol. Tylko czasem Ibupromu nie bierzcie. Jak boli glowa, to lepiej tez zmierzyc cisnienie-tak na wszelki wypadek.
 
Sluchajcie, a jakie Wy macie te brzuszki? Napiete czy takie ,,luzne,, ? Bo moj tez od jakiegos tygodnia/dwoch jest taki bardziej napiety. Od tego tez czasu nagle zaczal rosnac jak szalony i mam wrazenie, ze mnie wszystko ciagnie. No i nie wiem, czy to jest ok, bo rosnie, czy to jakies niepokojace objawy?

Na dodatek moj pepek kazdego dnia robi sie coraz plytszy. Czy u Was juz widac jakas roznice w wygladzie pepka?
 
reklama
Jak stoje, to moj brzuszek jest taki, jakby byl caly umiesniony( nie umiem tego inaczej wytlumaczyc) :-D. Jest twardy, ale tylko z zewnatrz. Zadnego twardnienia nie czuje. Pepek tez jest coraz szerszy i plytszy.
 
Do góry