reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
mnie ginekolog powiedział ze jezeli pije mleko i jem produkty białkowe to nie musze nic dodatkowo brac bow witaminach dla ciezarnych są wystarczajace ilosci wapnia..
 
ja nie biore zadnych witamin,bo niby mi nie potrzeba(wedlug lekarza)....pije pol litra mleka dziennie,do tego jogurcik zawsze i duzo sera jem...takze wystarczajaco...
Celinka juz czas przestac sie juz meczyc kobieto! dzidzie wyplujesz:tak:;-)...
moj piesek zdechl w lipcu tego roku,akurat jak pojechalam rodzicow odwiedzic...mial bidulek za duze serce,ktore uciskalo pluca w ktorych mial wode...po roku na:baffled: tabletkach wysuszajacych ,nasercowych i jednym kubku wody dziennie zdechl bidulenim zanim ojciec zdazyl po weterynarza zadzwonic
 
Łątek lepiej troche, wydaje nam się, że przez te oczka stracił wzrok i nie potrafił sie odnaleźc, a teraz dostaje nowe kropelki i jest lepiej.

Jestem padnięta, wróciłam o 17, zjadłam i zasnęłam na 3 i pół godziny :szok:.

celinka83, z moich doświadczeń wynika, że najlepiej jest miec w wc schowaną wodę mnineralna, jak Ci się brzuszek oprózni, to myk łyk wody. Żoładek mniej boli jak ma czym wymiotowac i mniej wysiłku Cie to kosztuje.
 
Ja mam dzisiaj doła na maxa!!!!!!Płakać mi się chce i w ogóle deprecha na całego...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(i wszystko mnie denerwuje:wściekła/y:

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
wstretnamalpa, dołączam do grona zdołowanych :-:)-:)-( Niestety mi także nie jest wesoło (ale to za sprawą okulisty). Zresztą od trzech dni głownie płaczę.

Jest mi coraż ciężej, w pracy złapały mnie konkretne skurcze z kłuciem i mój ginekolog zapowiedziała że najwyższy czas rozważyć zwolnie lekarskie. A w domu ciągle sama, mąż w pracy; po pracy na budowie; a dziś cały dzień na rybach :-( Idę do mamy na obiad na 14, bo nawet nie miałaby do kogo gęby otworzyć
 
Dziewczyny na dolek polecam spacerek. Na dworze jest pieknie. Od razu humorek sie poprawia.
Mi tez juz sie ciezko robi.Ledwo co z domu wyjde, a juz mi ciezko i brzuch zaczyna twardniec.Najlepszy okres ciazy chyba juz za nami.
 
mi też jakoś dziwnie brzuch twardniej - ale nie ciągnie mnie nic, tylko taką twardą kulkę czuję :-( chyba dziś skorzystam z terapii spacerkowej - może dobrze mi to zrobi ;-)
 
reklama
Dziewczyny, trzymam kciuki, żeby humorki wróciły. Zwłaszcza, że tak jak Celinka pisze - pogoda za oknem ładna, więc jeszcze nie pora na jesienną deprechę. Czas na słoneczko, łyknąć witaminki D. :)
 
Do góry