reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Natalie do lekarza!
Elka do szpitala, albo dobrego lekarza!
Adiva farmaceuta Eli nie pomoze. Tu trzeba zrobic badania i zdiagnozowac chorobe, a nie gdybac co to moze byc. Za duze ryzyko, bo to przeciez ciaza!
 
Cześć Dziewczyny,
czy macie może jakieś informacje na temat cordafenu? Przyjmuję go o wczoraj, wraz z nospą i magnezem. Dzięki z góry za odpowiedź.
 
Edzka cordafen zawiera nifedypine, czyli lek z grupy blokerów kanalow wapniowych, ktore sa stosowane w nadcisnieniu i ciaza nie jest tu przeciwwskazaniem. Moim zdaniem bezpieczniejszy jest Dopegyt( zawiera metyldope), ale z drugiej strony lekarz wiec co robi i na pewno nie zaszkodzi malenstwu. Pewnie lek dopasowal do Ciebie.
 
Edzka, wychodzi na to że masz wysokie ciśnienie...ja wyczytałam, że cordafen oddziałuje na płud i raczej nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią...

 
Monika nie oddzialuje, a moze odzialywac, a to duza roznica. Po prostu jest zbyt malo badan w tym temacie, a te, ktore byly wykonywane do tej pory nie wykazaly szkodliwego dzialania u kobiet w ciazy.
 
Ciśnienie mam w normie. Niestety od 2 dni mam strasznie twardy i bolący brzuch:-(W niedzielę wylądowałam w szpitalu, w izbie przyjęć,dostałam właśnie cordafen, który niestety mi nie pomaga. :-(.Brzuch boli dalej:-(
 
Kurcze Elka,taka dlugoterminowa biegunka to bardzo,bardzo nie dobrze...nie wiem co zrobisz,ale ja napewno nie czekalabym do 17stego
No,mi woda nie pomaga,a wypijam jej 2 litry minimum dziennie...tez sie nameczyc musze cholerka,a spadek formy u mnie nawet moj C. juz zauwazyl
 
Ciśnienie mam w normie. Niestety od 2 dni mam strasznie twardy i bolący brzuch:-(W niedzielę wylądowałam w szpitalu, w izbie przyjęć,dostałam właśnie cordafen, który niestety mi nie pomaga. :-(.Brzuch boli dalej:-(
Jak to mozliwe, ze nie masz nadcisnienia i dostalas lek na nadcisnienie wlasnie????
Powinnas brac fenoterol, a nie cordafen.
 
reklama
Edźka a ten brzuszek Ci twardnieje raz na jakis czas czy cały czas masz napięty?
Położna powiedziała mi ,zeby nie dotykać za bardzo brzuszka jak twardnieje, żeby go sobie głaskać w myślach!!!
 
Do góry