reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

a mi juz sie zmeczenie wlaczylo na nowo,ciagle spiaca jestem

Ja tak samo. Myslalam, ze to pogoda, ale juz drugi tydzien nie moge sie zwlec z wyra przed 11-ta. Chyba wraz z zaczeciem trzeciego trymestru skonczylo sie super samopoczucie. Boziu, jak dobrze, ze nie musze do pracy i moge sie pobyczyc :-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki, nie było mnie trochę a wpadłam tylko na chwilę. Nie mam siły siedzieć nawet przy komputerze. Ta biegunka mnie wykończy ( już ponad miesiąc) Odstawiłam wszystko co rozluźnia stolce, gin zapisał mi Kreon 10000 i g***o pomaga. Boję się co to będzie, bo słabnę coraz bardziej, jestem senna, rozdrażniona. A moja dzidzi to już chyba wogóle przestała rosnąć, brzuch mam ciągle taki sam od 3 tygodni. A mój jadłospis pożal sie Boże... na pewno temu sprzyja. A ten dupek gin następną wizytę wyznaczył mi na 17.10 nie wiem jak dotrwam
 
ojej Ela - aż tak długo Cię męczy? nie wiadomo co jest przyczyną? o matko, no współczuję strasznie! mnie też czasem złapie biegunka, ale jest to jednorazowe i najczęściej w nocy :dry: trzymaj się jakoś! nawet nie wiem, co napisać :-(
 
Oj obawiam sie że czasy świetności w ciązy mamy za sobą....Zaczał sie trzeci trymestr i spadki formy można u prawie każdej z nas zauważyć...

Elka ale to tak nie może być:wściekła/y:...jeśli ten lek nie pomaga idz po inny albo do lekarza rodzinnego może...Przeciez ty sie odwodnić możesz ! Dobrze radze nie czekaj do tego 17-stego tylko idz do innego lekarza...A może macie gdzies dobrych farmaceutów?

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki...Jaki mi ciężaróweczki byście biustonosz ciążowy poleciły? Taki jakiś który nie bedzie wbijał fiszbinów w żebra kiedy siedze:baffled:....Ja mam dość duże piersi ( 85 D ) jak na moją budowe ciała i fajnie by było jak by je utrzymywał na swoim miejscu...macie jakies sprawdzone modele bądź firmy ??? Pomóżcie prosze bo przede mną 8 godzin siedzenia na zajęciach....:baffled:
 
Ela - 3 maj sie i nie daj sie! Moze faktycznie idz do jakiegos innego lekarza. Bo bedziesz czekac jeszcze 10 dni, a moze i tak Ci znow cos przepisac, co nie pomoze. Ja bym na Twoim miejscu nie czekala! W koncu musisz byc w formie, a tak sie biedna meczysz, nie mowiac o braku witaminek.

Dziewczynki, ja sie rozlozylam :-( Boli mnie gardlo, migdalki i ucho. Wypilam w nocy mleko z miodem i czosnkiem i sie wygrzalam. Dzis spedzam dzien w wyrku z laptopem. Ale mam pytanie, bo dusi mnie w klacie jakies dziadostwo - mozna uzyc jakiegos smierdzidla, takiego jakiegos eukaliptusowego? Wiecie, do smarowania klatki piersiowej? Na ulotce nic nie znalazlam, a nie chce zaszkodzic maluszkowi.
 
Amol :-) wygrzeje, odetka nosek pomoże na bolący żołądek itd....Mi pani dr tylko Amol poleciła :-) I pomaga.....no i co najważniejsze nie szkodzi maluszkowi :-)
 
Natalie je propose maśc bursztynową albo coś do smarowania dla dzieci na gardło wit A+ E do rozgryzania zeby natłuścić.. a tak naprawdę to idz do lekarza bo jak uchoCi na amen dopadnie to bedziesz biedna bo apap na taki ból nie pomoże:(

Adiva ja preferuję triumpha.. i tylko z tej firmy kupuję Moze nie są najtańsze ale za to gdy dobrze dobierzesz to sie super nosza i są długowieczne
 
Ja mam dokładnie odwrotny problem - muszę się nieźle namęczyć żeby wogóle coś zrobić:no: Ale Tobie Elka nie zazdroszczę... Może faktycznie warto poradzić się jeszcze jakiegoś innego lekarza? Choćby rodzinnego?????
 
reklama
ja jak miałam zatwardzenie to lekarz od razu mi powiedział żeby dużo wody pić..no i mi akurat pomogło :-)
ELKA a Ty faktycznie zmykaj gdzieś jeszcze to skonsultować..bo przecież ileż możecie się tak męczyć...
 
Do góry