reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

ja też mam dość mała od rana jak ją tylko obudziłam nie usneła nawet na chwilkę. Ciągle tylko na rękach i to w ruchu :szok::szok::szok: już mi ręce odpadają i kręgosłup chce wyskoczyć :no::no::no:
chwila relaksu to wyjście na 45 minutowy spacer - nie ma znaczenia czy deszcz, śnieg czy słońce :baffled::baffled::baffled: nie mam sił wtedy mogę chociaż zebrać myśli. Teraz zeby usiąść na chwilkę musiałam zapchać ją sztucznym mlekiem a tak się starałam żeby karmić ją tylko piersią :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Mam doła.........hlip hlip hlip:sad::sad::sad::hmm::hmm::hmm:
 
reklama
Kregosłup mi odpada.Całą noc 'tancze' poloneza bo przy tych cholernych kolkach tylko takie kiwanie ją uspokaja:-(.
 
AdiLea - Ty chyba dokarmiasz sztucznym, o ile dobrze kojarzę? A próbowałaś zamiast kropelek na kolkę podać małej jakąś herbatkę łagodzącą brzuszek, np rumiankową?

I w ogóle wszystkim zakolkowanym i podwójnym mamom jeszcze raz gorąco polecam chustę! U mnie to naprawdę wybawienie, że mimo, że młoda domaga się na rączki, ja mam możliwość wzięcia jej w chustę i zrobienia czegokolwiek w domu czy przy młodym...
 
Leika czy taka chusta jest posta do zrobienia? bo paraża mnie cenna i zastanawiam sie czy nie uszyje takiej sama . czy matariał z jakiego jeste zrobona jest leko elastyczny?
 
U nas znów, mimo żadnego dyskomfortu u Małego, postanowił, że czas od 23:30- 5:30 to czas na zabawę, a jak nie to będę krzyczał....Koszmarek...:-:)-:)-(
 
U mnie wczoraj było strasznie, nawet nic nie mogłam zjeść. Mały płakał, nie chciał jeść:no:
Dzis jest już lepiej. mam nadzieję, że juz tak zostanie
 
Leika czy taka chusta jest posta do zrobienia? bo paraża mnie cenna i zastanawiam sie czy nie uszyje takiej sama . czy matariał z jakiego jeste zrobona jest leko elastyczny?

Nie mam pojęcia, bo sama nie szyłam. Musiałabyś popytać na forum chustowym.
A chusty mogą być z różnych materiałów, najczęściej jest to bawełna.
 
reklama
Leika juz jestesmy na samym cycu.Ta chusta nie obciaza jakos szczegolnie kregosłupa?Jesli nie to kupie bo rece mi odpadaja:dry:
 
Do góry