reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Miloku sprawdziłam na kiedy masz termin:-) bo mam podobnie, też ten czop chyba się rozpuszcza no i brzuch mnie okresowo pobolewa i mam jeszcze te kłucia. Ale wydaje mi się że to żadne objawy bo spodziewam się już czegoś poważniejszego :-D
Dziś chciałam sprzątać tak na poważnie, ale mój mąż się wystraszył i poprosił żebym lepiej w czwartek się wzieła za porządki bo ma dziś tenisa cwaniaczek i się wystraszył że urodzę:-D
No to dziś jeszcze lajcik, prasowanko i jakieś zakupy.
 
reklama
Mnie to pobolewa, kłuje szyjka już chyba od miesiąca, wydawało mi się że sączą mi się wody, ale lekarz stwierdził że nie.
Na ktg ciągle nic, zero skurczy..................Niunia chyba boi się mrozów i nie chce wyjść.
 
a mi słabo nadal...w głowie mi się kreci...staram sie nie leżeć plackiem bo wtedy jest gorzej...wyszłam z psami, zebrałam pranie...ale nadal "pływam" tzn kręci sie potwornie w głowie...no i wiecej wydzieliny zdecydowanie...tylko, że u mnie jest wodnista...jakbym sie posikała...
co do wyglądu czopu to moja ginka mówiła też że może nie mieć różowawego zabarwienia ani niteczek krwistych (bo to podobno zależy od wytrzymałości jakiś tam tkanek która pękaja zwykle od razu ale nie zawsze przy rozszerzaniu sie szyjki macicy)...zapytałą mnie tylko czy widziałam kiedyś męską sperme (haha wyobraźcie sobie moje zdzwienie tym pytaniem i moja mine - bezcenne) bo czop może wyglądać jak gęsta tak jakby stężona męska sperma...
 
U mnie kolejna nieprzespana noc. Jak tylko udało mi sie zmrużyć oko obudził mnie telefon z pytaniem "gdzie sa swiatla pozycyjne" no i juz pozniej zasnac nie moglam:confused:.
 
Ja jestem po wizycie u gina, jak zdążę następna za tydzień. Żartowniś pyta czemu nie rodzę. Mam po kilkanaście skurczy na dobę, czop mi odszedł ale nadal jakieś paskudztwo mi jeszcze wyłazi, rozwarcie mam na dwa palce i nic... nie spieszy mu się:dry:
 
To nie spanie naprawdę jest dobijające. Już widzę złe skutki nocnego zajadania :crazy:. Waga pędzi w górę. Tyle że teraz wolę żeby mi to jednak w biodra szło niż tylko w niunie - żeby nie była za wielka do rodzenia :-(
 
aj ajuz pomalu mam dosc
jeden dzien skurcze , bole , i jakas wydzielina agalaretowata , uciekajace wody a nastepnego dnia nic
juz mnei to meczy
albo niechc sie juz zaczyna ,albo neich da mi jeszcze spokoj
juz mam nerwy na to wszystko
jeszcze mam mi sie rozchorowala
przyleciala zeby mi pomoc , i co chwile jest chora
jeden dzien dobrze na drugi dzien cos ja rozklada
wrrrrr chyba taki mam dzisiaj humor:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry