reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
:-D:-D:-D
celinka dworzec w wawie jest luxusowy w porównaniu z tymi u nas:-p

Ja nie wiem jak jest z tymi wodami. Jak sie zaczynaja sączyc to od razu sie jedzie do szpitala czy trzeba czekac? Jakies takie lekkie skurcze w okolicy lędźwi mi sie włączyły:dry: Pewnie panikuje ale coż, pierwsza ciąża i nie wiem czego mam sie spodziewać.
 
Ja nie wiem jak jest z tymi wodami. Jak sie zaczynaja sączyc to od razu sie jedzie do szpitala czy trzeba czekac?
U nas w szkole rodzenia mówili, że jeśli wody są zielonkawe, to natychmiast do szpitala. Jeśli nie i nie ma skurczów, to można się wstrzymać parę godzin (ale bardziej 3-4 godziny niż dwa dni). A jak wody odeszły i są skurcze, to w zależności od siły skurczów powoli lub bardzo szybko trzeba się zbierać. W każdym razie "na sygnale" tylko w przypadku zielonych wód albo mocnych skurczów.
 
kasia@kruszyna z tym upadkiem to się nie zamartwiaj - choć wiem że to trudne, dzidzia jest bardzo dobrze chroniona w brzuszku. Moja kuzynka poleciała z bardzo wysokich schodów, później na dworcu z poślizgiem wpadła nogą obok schodków do przedziału a jej Damianek rośnie duży i zdrowy.
Ja tych kłujek macicy mam mało ale są. Po tym wirusie często mam nudności:wściekła/y: i wrażliwość na zapachy jak na początku ciąży. Mam nadzieję że mi się dzidzia przechowa w brzuszku do 20 aż z mężem zupełnie wyzdrowiejemy.
Melulu a z tymi wodami to dobrze wiedzieć.
 
Mam jakieś skoki ciśnienia i co chwile robią mi się krwisto czerwone uszy. Ale nieee.. Ja nie moge dzisiaj urodzic bo jest ocean's 13 i chce to zobaczyć;-).
 
kasia@kruszyna z tym upadkiem to się nie zamartwiaj - choć wiem że to trudne, dzidzia jest bardzo dobrze chroniona w brzuszku. Moja kuzynka poleciała z bardzo wysokich schodów, później na dworcu z poślizgiem wpadła nogą obok schodków do przedziału a jej Damianek rośnie duży i zdrowy.
dzięki ;-) na szczęście jutro mam wizytę u lekarza, więc w razie czego to na bieżąco sprawdzi. zresztą mężulek ma chyba wyrzuty sumienia bo zabronił mi jutro ruszać się z domu i mam na niego czekać bo przyjedzie po mnie do lekarza - wyrwie się z pracy.
 
reklama
z tego co wiem wcale nie musi byc zabarwiony, moze byc jak bialko jajka


czy to w takim razie oznacza ze zaczyna mi czop odchodzic ?
wlasnei pobolewa mnei brzucho okresowo ,ale nie skurcze tylko ciagly bol krzyzy i brzucha
a od jutra sprawdzam dzialanie stepera
to w sumei prawie tak jak schody nei :-D:-D
 
Do góry