reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

dzieki dziewczyny...sprobuje wszytskiego...zmienic diete na bardziej lekkostrawną, spać na siedząco i ranigast jak juz bedzie bardzo zle...
 
reklama
Mi mój lekarz zalecił w razie zgagi takie mleczko "alugastrin". Troche pomogło ale staram się tego nie brać bo to w końcu leki a ja wole ich unikać. Najlepsza jest dieta lekkostrawna.
 
ja jak bym usnęła po południu to bym na pewno miała po spaniu w nocy...wczoraj w sumie udało mi się zasnąć po 23..więc jak na mnie to bardzo wcześnie..
Dzisiaj jestem jakaś padnięta..no i oczywiście obejście miasta stanowiło dla mnie problem!
 
ja od trzech nocy budzę się - ale na szczęście szybko zasypiam. Tylko że męczy mnie ten ból okresowy i w nocy brzuszek często mam twardy :-(
zgagi jak nie miałam tak nie mam - współczuję Wam dziewczyny.
 
Hej dziewczyny. U mnie tak sobie:-(. Ogólnie fizycznie czuje się nie najgorzej, ale psychicznie, bardzo się boję. Boję się tego porodu bardzo. Tym bardziej, że będę w obcym kraju. Tutaj jest inne podejście niż w Polsce. Decyzje podejmowane są wolniej, na wszystko czekają.
Już mi się śni po nocach to wszystko. Niedługo wpadnę w jakąś paranoje:-(
Bardzo bym chciała, żeby było już po wszystkim, chciałabym trzymać mojego synka w ramionach i czuć ten komfort, że mam już to za sobą i on i ja jesteśmy bezpieczni.
Sorki, że wam tak marudzę, ale tego czego najbardziej się boję, wolę napisać. Ponieważ trudniej jest mi to wyrzucić prostko komuś w oczy, boję się, że ktoś mnie nie zrozumie.
Wy też się boicie? Czy może ja jestem jakaś dziwna?:zawstydzona/y:
 
reklama
Emila ja tez sie boje...czasem jak o tym pomysle to panicznie sie boje i plakac mi sie chce...
Aniu ja nawet nie mam takiej mozliwosci z tym znieczuleniem...tzn teoretycznie moge, ale tak naprawde wyglada to tak ze lekarz sam o tym decyduje w tzw ostatecznosci czy bardzo rzadko..."bo porod ma bolec"
 
Do góry