reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

mnie nie swedza
za strasznie boli mnie kroicze
po wczorajszym spacerku az sie poryczalam wieczorem bo nogami nawet ryszyc nie moglam . do tego napinal mi sie brzucho
wzielam na noc nospe i dopiero rano mi przeszlo:szok:

czy to moze byc dlatego ze ja mam ten brzuchol juz tak nisko:confused::baffled:
 
reklama
Ja ostatnio prawie poplakalam sie w sklepie z bezsilnosci. Bylam w Arkadii( duuze centrum handlowe) i nie mialam sily dojsc do kas w supermarkecie. Jeszcze w kolejce z pierwszenstwem musialam sie dopraszac o to,zeby mnie przepuscili pierwszą. Nienawidze tych ludzi. Patrza sie, jakbym im krzywde zrobila, a ja po prostu nie mam sily. Poza tym wszystko mi z rąk leci, nie moge sie schylac do nizszych polek i wszystko jest nie tak :-( Ludzie nie patrza, ze mam brzuch i ledwo udaje mi sie z nim uciec przed zderzeniem.
 
jak coś swędzi to rośnie ponoc.... :) Mnie w sumie mogloby troche poswędziec - tak o jeden rozmiar.

Celinko ludziska nieczułe są , empatii niestety w narodzie brak- każdy mysli o czubku swojego nosa niestety.
Ja znowuż mam wrazenie, ze wszyscy patrza na moj brzuch...zawsze w tej samej kolejności: na twarz a pozniej oczka leca im na dol i odwracaja wzrok....
 
Ja ostatnio prawie poplakalam sie w sklepie z bezsilnosci. Bylam w Arkadii( duuze centrum handlowe) i nie mialam sily dojsc do kas w supermarkecie. Jeszcze w kolejce z pierwszenstwem musialam sie dopraszac o to,zeby mnie przepuscili pierwszą. Nienawidze tych ludzi. Patrza sie, jakbym im krzywde zrobila, a ja po prostu nie mam sily. Poza tym wszystko mi z rąk leci, nie moge sie schylac do nizszych polek i wszystko jest nie tak :-( Ludzie nie patrza, ze mam brzuch i ledwo udaje mi sie z nim uciec przed zderzeniem.
Celinko, też to często przerabiam na większych zakupach w hipermarketach. Ale zrobiłam się wredna i wykorzystuję swój stan zawsze kiedy mogę, właśnie ze względu na tą znieczulicę i komentarze, i nawet nie prosze by mnie przepuścili tylko bezczelnie podchodze bez słowa. I niech ktos śmie coś skomentować:crazy:
 
Ja robię dokładnie tak samo jak marylion. Mam to w nosie co inni sobie myślą lub gadają. A jak zaczniesz jeszcze się odzywać to Cię wzrokiem zjedzą. I przeważnie rzucają się o to kobiety gdzie same są matkami i przechodziły przez to kiedyś.
 
ja podziwiam Was dziewczyny - ja to taka naiwna jestem co to odezwać się nie potrafi - niestety :-( walczyłam z tym, ale jakoś nie potrafię się przemóc - wolę przemilczeć, odczekać niż się postawić lub walczyć o swoje - nie wiem skąd to we mnie jest, taka już moja natura - łatwo mieć nie będę pewnie jak zacznę pracy szukać i jak już ją znajdę.... dobrze, że mój mąż jest zupełnym przeciwieństwem mnie - przynajmniej On walczy o nasze dobro :tak:
 
Teraz jak jestem w sklepie, gdzie jest duza kolejka, a nie ma specjalnie wydzielonej kolejki dla osob z pierwszenstwem, to podchodze do sprzedawcy i pytam, czy obsluzy mnie bez kolejki. Zawsze sie zgadzaja. Tylko ja nienawidze tych spojrzen ludzi i cichych komentarzy. Chcac niechcac mnie to drazni i doluje.
 
reklama
ja zawsze wchodze sobie do kolejki...chamsko to CHAMSKO ALE CZASEM INACZEJ SIE NIE DA...BEZ SKRUPOLOW WYKORZYSTUJE TO ZE JESTEM W CIAZY I NIECH MI KTOS COS KIEDYS POWIE TO ZABIJE! a jak bede miala dzidzie to bede robic tak samoz dzidzia na rekach bo co...bo ona ma czekac w kolejce bo jakies babiszony juz zapomnialy jak to bylo? ze mnie jest jednak zimny dran:)
 
Do góry