reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Mi też dokucza kregosłup, ale bardziej biodra, rozchodzi się to wszystko na boki i boli. W poprzedniej ciąży takie bóle miałam dopiero koło 20 tygodnia i to o wiele mniejsze, ale teraz mój organizm jeszcze nie odpoczął po narodzinach Janka i wszystko idzie szybciej i intensywniej.

Mdłosci mam mniejsze i innego typu. teraz to mdli mnie i bieg do wc, a potem spokój, wczesniej to mdłości cały czas z dodatkową atrakcją w wc.
 
reklama
Ja mialam przez ostatnie 3-4 dni bardzo male mdlosci i wymioty( wymiotowalam tylko raz dziennie), ale dzisiaj juz zaliczylam 3 wizyty w kibelku. Mimo dzisiejszego dnia zdaje mi sie,ze jest juz lepiej- moge wejsc do kuchni i nie mdli mnie juz przy tym :-D
Dzisiaj odebralam wyniki krwi i moczu. Mam RDW podwyzszone, co podobno moze swiadczyc o jakiejs anemii. Niestety nie zbadano mi zelaza i nie moge tego potwierdzic:-( Oprocz tego oczywiscie glukoze mam w dolnych granicach- norma 70-110, a ja mam rowno 70. Boje sie krzywej cukrzycowej, bo 2 lata temu mialam na czczo 70, a 2 godziny po glukozie 30.....
 
Daga23- mam mdłości cały czas i nie odpuszczają.Ale odpukać nie wymiotowałam ani razu.

Celinka83 -pogadaj z ginem o wynikach i nie martw się na zapas.Moje wyniki nie były idealne,ale okazało się,ze małe odbieganie od normy to nie tragedia.
 
Dziewczyny od wczoraj nie bola mnie piersi i strasznie sie martwie. Fakt w tej ciazy tak ogolnie nie bolaly mnie piersi jedynie przy dotyku a od wczoraj nic. Dzwonilam do gina to powiedzial ze w pewnym momencie przestaja bolec moga tak jak u mnie z dnia na dzien przestac bolec. Ale jesli chce sie uspokoic to mam przyjechac do niego.
 
Moje są już od dawna ciężkie i obrzmiałe. Mąż ma radochę, chociaż nigdy nie byłam płaska (teraz noszę 75F). Przy dotykaniu - trochę bolą. Ale przynajmniej mam ciągły sygnał, że hormony pracują w trybie ciążowym :D
 
Dziewczyny sorki ze o takie rzeczy sie pytam ale chodzi mi o sluz. Bo dzisiaj u mnie pokazal sie zolty sluz a do tej pory byl bialy. Mam sie niepokoic??
 
reklama
Daga23 gdzieś czytałam,ze to normalne-albo buiały albo żółty własnie moze być.
Ja przy sporych watpliwościach dzwonię do mojej gin albo pytam ją na kolejnej wizycie( o ile nie zapomnę:-()
 
Do góry