reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Ja dzisiaj usnelam dopiero kolo 4 rano. Brzuszek mi nie twardnieje, ale boli lekko dolem. Podejrzewam,ze jest to wynik brania zelaza( biore od 4 dni), bo mam do tego lekką biegunke :-( Miala ktoras z Was cos takiego po zelazie? Poza tym w nocy maly jest baaardzo aktywny, w ogole nie spi, no i przez to ja nie moge usnac.
Asia tez nie wiem jak przezyje listopad. Nienawidze tego miesiaca. Byle do swiat.
 
Celinka - ja biorę żelazo od jakiegoś już czasu i biegunki jako takiej nie mam, przynajmniej nie męczy mnie, ale fakt - kibelek częściej odwiedzam :baffled: nie zauważyłam, żeby po żelazie jakoś brzuszek zaczął mnie boleć - dziś mnie za to boli i nie wiem od czego, może od wczorajszego przejedzenia...? boli mnie tak na wysokości pępka :-( i skóra jest bardziej napięta - może po prostu rośnie? no nie wiem, zobaczymy, co lekarz jutro powie..
dołączam się do grona nie lubiących listopada - październik lubię - nie ma takiej "kluchy", grudzień raczej też - jak jest śnieg, nie ciapa - a listopad zawsze z taką szarówką mi się kojarzy - ni to jesień ni to zima :dry:
o - chyba zgagę mam - "chyba" bo nigdy nie miałam - to jest takie coś palące w przełyku? :sorry2: zwłaszcza jak mi się "odbije" to mi się nasila to palące coś - wcale nie fajne to jest :dry:
 
Na zgage niektóre osoby manti biorą!!
A najlepiej na mnie działały pastylki miętowe! Bynajmniej przechodziło na jakiś czas! te np. winterfsch czy jakoś tak.
A jeżeli chodzi o miesiąc to dla mnie bez różnicy, bo i tak leże w szpitalu a jak by było słonecznie to pewnie bardziej by mnie trafiało a takto da się przeżyć!!
 
Ja nocka z głowy bardzo brzuch mnie bolał..jeju sama nie wiem co to było..jakoś dziwnie mnie muliło...i wystraszyłam się bardzo..teraz na szczęście trochę lepiej..ale cały czas czuje jakiś dziwny dyskomfort.. :baffled:
monisia25 cały czas w szpitalu leżysz?
 
mnie boli kręgosłup bo Julka tak sie na mnie pchała w nocy ze lezałam cały czas na jednym boku na kraju łożka poza tym rano tak sie spieszyłam ze zapomniałam wzi.ąśź fenoterol a po zaprowadzeniu młodej do przedszkola leciałam na zakupy i teraz ledwo dycham boli mnie całe podbrzusze ale z przewag ana uciskanie lewej strony..

Celinka po zelazie to ja mam zaparcia niestety...
 
Ja dziś bardzo dziwnie się czułam, było mi słabo i nie mogłam się pozbierać do lekarza, teraz jest już znacznie lepiej:tak: Miałam dziś robione USG lekarz, tak patrzy i patrzy w ten monitor, robi dziwne miny, więc w końcu się Go pytam: czy wszystko w porządku? On na to, że nie...Już się wystraszyłam a po chwili dodał, że dziecko jest rozwinięte jakby miało 33 tyg. i wszystko możliwe, że poprostu będzie duże, waży prawie 2 kg:-)

 
Monika mam wrażenie, że niektórzy lekarze nie maja wyobraźni i nie zdają sobie sprawy z efektu jaki moga wywrzeć na nas ich słowa!:no: Ale ważne że wszystko jest dobrze i Dzidzia prawidłowo się rozwija!
Monisia25 współczuję tego leżenie i wytrwałości życzę:tak:
Madzia_33 ja też tak miałam, jak zapomniałam wziąć fenoterol, to od razu brzuszek mi się spinał... Muszę się strasznie pilnować, żeby o lekach nie zapominać!
Dobrze, że przynajmniej nocki przesypiam - mam taką cichą nadzieję, że córcia jak się urodzi to też da mamie w nocy pospać;-):tak:;-)
 
reklama
Gemini Julka tylko na jedzenie sie budziła..ale to i tak dajepopalic przynajmniej na poczatku.. ja w pierwsze dni nie słyszałam nawet kiedy płakała Mąz mi ja przynosił taka byłam padnieta.. Teraz mam wprawe w nieprzespanych nocach wiec bedzie ok
 
Do góry