reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Eve , ale ograniczasz się czy jesz na co masz ochotę? To dobrze, że nie tyjesz:) Good for you :)

Ja waga wyjściowa 56 na czczo, teraz jakoś 59-60. Więc od początku 3-4 kg, ale to ostatni miesiąc przybrałam:laugh2::laugh2::laugh2: I to myślę dzieki sobie bo pozwalam sobie:) Jak mam ochotę to murzynek, to coś innego :) Ale w tym tygodniu powiedziałam STOP i obserwuje wagę:) Na wtorkowej wizycie lekarz się zdziwi hihi :) Ale nie przejmuje się. Obiecałam sobie, ze góra 15 kg przytyje, ciekawe czy tak się da to kontrolować:)
 
reklama
ania aneczka, broń boże sie nie ograniczam, ani teraz ani w poprzedniej ciąży. Tylko, że w poprzedniej ciąży na tym etapie przekroczyłam już wagę wyjściową a teraz mi brakuje tych kg. Nie mam w ogóle ubrań ciążowych, bo mi nie są potrzebne, spodnie spadają mi z tyłka, nogi mam jak patyki:baffled:
 
Eve to z czego to wynika?

Ale to chyba dobrze nie? skoro dzidzia rośnie a lekarz nic nie mówi to jest dobrze:) NO lepiej dla Ciebie :) Byle by małe nie musiało od ciebie pobierać jedzonka:)
 
ania - lekarz mówi ze dziecko dobrze sie rozwija, wiec w zasadzie nie martwię się za bardzo. Myślę, ze apetyt lada dzień do mnie wróci i będzie ok.
 
Ja przytylam dopiero kilogram i boje sie tego ze za jakis miesiac czy wiecej moja waga wyskoczy jak z procy i bede sie nazywala Pani rozstep foka:)
 
Ja przytyłam do tej pory jakieś niecałe 3 kilo i mam nadzieję w tej ciąży tak dużo nie przytyć jak ostatnio (18 kg :szok:)

Ania aneczka nie martw się swoją zachcianką ja lecę zaraz wsuwać kapustę zasmażaną która dzisiaj upichciłam taka mnie ochota naszła A lody też mam w zamrażalce - przydadzą się na deser :-D
 
A nie no to ja dzisiaj przeszlam samą siebie. Byłąm z córką na urodzinach u sasiadki, nawet nie chcę powiedzieć co tam zjadłam dziś. Przyszłam do domu to ugotowałam sobie jeszcze 2 jajka na miękko (mój hit ostatnio), potem zjadłam paczkę gum malinowych córce i słoiczek owoców Gerbera:-D
 
A nie no to ja dzisiaj przeszlam samą siebie. Byłąm z córką na urodzinach u sasiadki, nawet nie chcę powiedzieć co tam zjadłam dziś. Przyszłam do domu to ugotowałam sobie jeszcze 2 jajka na miękko (mój hit ostatnio), potem zjadłam paczkę gum malinowych córce i słoiczek owoców Gerbera:-D

:-D:-D:-D Dałaś czadu. Najbardziej mi się te gumy malinowe podobają :-D:-D:-D
 
reklama
Ja na poczatku ciazy zgubilam 2 kg, chyba dlatego ze nagle przestala mi smakowac czekolada :-(. W sumie do dnia dzisiejszego nadrobilam te dwa kg plus przybyly mi dwa kolejne. A i tak lekarz mnie okrzyczal, ze za malo przytylam, ze mam jesc. A ja jem! Buzia mi sie nie zamyka i nic. :szok: Dzis na sniadanie zrobilam sobie jajecznice z 3 jajek :szok:.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry