reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzieki dziewczyny na komplementy:) mnie sie moj brzusio juz tez podoba, w koncu widac ze jestem w ciazy:) NADALKa te mikolajki to niespodzianka od meza dla mnie i corki na urodzinki:) poza tym bardzo lubie tam jezdzic bo jest ciepla woda:) A co do kologramow to u mnie wacha sie miedzy 900g a 1100g:( w sumie to powinnam sie cieszyc ze tak malo ale boje sie ze potem wystrzele jak z torpedy i rozstepy sie pojawia:(
 
qrcze dziewczyny tak sobie czytam wasze wpisy i się zastanawiam co ze mną będzie w 9 miesiącu :(
Ja co wizytę mam dopisywane po 2 kg więc chyba będę kuleczka (choć lekarz mówi że tycie w normie)
Mój brzusio to pewnie podług waszych to taki na 7 miesiąc chyba a to przecież dopiero 21 tydzień. Zresztą oceńcie same.
:szok::szok::szok::szok::szok:
 
ja przed ciaza wazylam 59, a przed braniem clomidu nawet 56 przy wzroscie 168... teraz to az wstyd sie przyznac juz pewnie 7kg na plus. tylko dziwne jest to ze nie jem duzo wiecej niz zaraz przed ciaza... w weekend zzrobie zdiecie to pokarze moje slonikowe cielsko :p ma wille ten moj Joschka.

Nie przejmuj sie DariaN, twoje malenstwo tez lubi sobie w wygodnym zameczku pomieszkac.
Wazne ze jemu jest wygodnie :)
 
matko święta ja mam 168cm i przed ciążą na hormonach przytyłam do 70kg a teraz już mam z 8+ więc przy was to juz chyba w depresje powinnam wpaśc jak wy macie cielska.....to co ja mam powiedzieć...
 
oj dziewczyny już tu nie pobijajcie , ja mam +10 i mam to w pupce, sie urodzi to sie zrzuci, nie ma co płakać.
 
Jedne się martwią, ze tyją, drugie że nie tyją, za babą nie nadąrzysz :-D
Ja w tą druga stronę, nadal około 3 kg na minusie:baffled:
 
ja na ostatniej wizycie 15 II miałam + 2 kg
 
Ja się póki co nie ważę, bo nie chcę się załamać:-D. Tu w Irlandii w ogóle nie ważą już ostatnio;-)
 
reklama
Dziewczyny spokojnie wy przy wadze wyjscioweuj 55kg macie do czego tyc, bo takie chudzielce jestescie a ja mam np przy 172cm 73kg:( przed ciaza.... to ja nie musze przytyc nie wiadomo ile bo juz duzo mam:(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry