reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Betunka jaki ładny brzusio tez bym taki chciała:-)
Martulka twoj tez ładniutki i juz widac galancie i powiem ci ze piersi tez troszkę podrosły ;-)
A mi się troszkę zaczyna na boczki niestety rozlewac a zawsze byłam szczupła.:-(
 
reklama
Dziewczynki, bo to nigdy nie wiadomo jaki brzuszek się będzie miało :tak:
 
Mówią, że kształt brzucha pokazuje jaka będzie płeć:-)choć nie wiem ile w tym prawdy:-)
martulka, betunka- piękne macie brzuszka:-) już wszystkie się powolutku zaokrąglamy:-)
Ja się bardzo ucieszyłam kiedy w biodrach nie mogłam zapiąć się w biodrach, zawsze marzyłam, że się choć trochę rozejdą:confused2::laugh2:
 
aaaaa.jpg

to ja ORKA :-D:-D
 
orka... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dobrze, że nie wieloryb:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a cycki ukryłaś pod bluzką, załóż obcisła bluzeczkę i pokaż się w całej okazałości:)
 
reklama
no właśnie kaliope ma racje z ta bluzka załóż taka żeby podkreśliła twoje kształty a zobaczysz różnicę bo każda kobieta w ciąży ładnie wygląda i seksownie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry