reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
orka... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dobrze, że nie wieloryb:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a cycki ukryłaś pod bluzką, załóż obcisła bluzeczkę i pokaż się w całej okazałości:)

właśnie u mnie wszystkie bluzki są opięte na brzuchu a cycki gdzieś tam latają :/
na chwilę obecną nie dam rady w całej okazałości, bo robiłam sobie sama, a nie mam na lepszej wysokości blatu ;p
w piątek D. wróci to może coś załatwie :)
 
reklama
Moje piersi mam wrażenie, że niebawem eksplodują, nigdy nie należały do kruszynek, ale teraz przechodzą ludzkie pojęcie, myślę że z pół kg doszło na każdą:dry:
 
moje się jakoś bardzo nie powiększyły ( i dobrze, co za dużo to nie zdrowo ;D) ale przybieraja takie kształty (sutki) , że sikamy z M. ze śmiechu. ;D
 
No moje też sporo urosły. Muszę kolejny ciążowy stanik kupić :dry:. Ale małż zadowolony, ja w sumie też nie narzekam, że w końcu mam czym oddychać ;-). No i sutki też się zmieniły, są większe i takie jakby intensywniejsze w kolorze. ;-)
 
No i ja w końcu postanowiłam pokazać brzuszek, bo niedawno co nieco się pojawiło :-D Zdjęcie za rewelacyjne nie jest, bo podobnie jak nadalka też sama robiłam i wyższego blatu tez brak :-D:-D
 

Załączniki

  • IMG_0104.JPG
    IMG_0104.JPG
    34 KB · Wyświetleń: 51
Patra- coś tam coś tam próbuje już walczyć:-D:-D:-D

Moje urosły strasznie, zrobiły się cięższe i fakt formę sutków codziennie odkrywam na nowo:dry:
 
Patra - ja myślę, ze na wielkość to ja mam podobny :tak:

Brodawki takie własnie się robią, większe i bardziej "kolorowe" :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry