reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

AneczkaK chyba właśnie najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina,on cię wtedy uspokoi będziesz mogła cieszyć sie ciążą. Mnie na początku bolał brzuch jak przed @ i oczywiście miałam okropną niestrawność
Głowa do góry ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny! U mnie się zaczęło na dobre. 3 ostatnie dni a może nawet 4 minęły pod znakiem całodniowych nudności, które mijały tylko po ogórku kiszonym. Dziś rano dołączyły się wymioty. Kropek zaczął pokazywać kto tu rządzi! Czy macie jakieś sopsoby żeby nie wymiotować? Pozdrawiam!
 
Nemezisczytalam gdzis kiedys o tym ze niektorym kobietom pomaga bardzo jedzenie pierwszego posilku rano przed wstaniem z lozka.Sniadanko wlozku ;) :laugh: chodzi nawet o zjedzenie jakiejs malej porcyjki czegos zeby zoladek sie przyzwyczail
 
Rusalko ale mis ie zachcialo smiac jak mowilas o depilacji...ja mam juz niewielkie klopoty by wytepilowac czesci intymne hihi:):) bo schylac sie tez tak nie moge(nie tylko ze wzgledu na brzuszek) bo odrazu krecis ie w glowie:(
 
Nemezis-mi pomagały sucharki, grzanki, bądz herbatniki..zjedzone własnie w łóżku:):)-wmuszałam chociaż kilka kęsów..i wówczas przestawalo mdlic.

Lilith-no nieźle..a co to będzie za 6-7 miesiecy?:)..no, ale wszystko przed nami:)
 
Nemezis podajmy sobie ręce ostatnie nocki spędzam w toalecie!!!mam okropne mdłosci i wymioty!!!Rano funduję sobie sucharki i gorzką herbatę...i soczek z kapusty kiszonej mi to pomaga.
AneczkoK nie zamartwiaj się - ja też miałam bóle podbrzusza do 7/8 tc i bolała mnie lewa strona myślę,że jajniki ale to normalne....mogłabyś się martwić jakbyś miałam krwawienie czy jakieś dziwne plamienia ale tak nie stresuj się naprawdę nie warto- myśl o "Maluszku".
Rusałko a Ty jak się czujesz?
A na ból głowy lejkarz zalecił mi Paracetamol - w 100 % bezpieczny.
 
Dziewczęta..jak tak czytam..to mi ciarki przechodzą..Jej-ja nie chce, by mdłosci wróciły!!!-poki co od tyg mam spokój!!!Tylko jak jestem zmęczona, bądz głodna to wówczas mdli..ale tak-jest OK:)- mam tylko jakieś zachciankowe jedzenie..coś mi się ubzdura i tylko to mi smakuje -jak nie mogę tego w danym momemcie zdobyć..inne -- "rosnie w buzi"
Czasem boli mnie kręgosłup po lewej stronie..tak kłuje..jak dłuzej idę, czy stoje..:)dziwne..bo ani nie przytyłam..ani brzuch nie urósł..ale tak ponoć jest..w środku się powiększamy..i coś moze na nerwy uciska-tak kiedys powiedział koleżance lekarz..coż-takie są uroki ciaży:)..ale to dopiero początek Drogie Panie:)
 
AneczkoK mnie tez brzuch pobolewal na poczatku- moj gin powiedzial ze yo normalne i zeby sie nie denerwowala.
zapytaj swojego jak bedziesz jutro tak???
ja leze w lozku bo wczotaj dostalam 37,3 nie wiem od czego bo nie mam ani kataru ani kaszlu, postanowilam wylezec.
pije mleko z miodem, maslem i czosnkiem.glowa mnie boli tylko...
Kiedy wam sie zaczely mdlosci???bo ja nie mam wcale, mialam troche na poczatku
a rano nie chce mi sie jesc...
 
Aniu76koniecznie zapytam jutro gina o wszystko,juz sie nie moge doczekac ::) A co do mdlosci to ja np. mialam wiecej na poczatku teraz jest troche lepiej ale jem tylko dlatego ze musze ,apetytu w oglole nie mam.Ale czesto podczas jedzenia wlacza mi sie jak ja to nazywam "blokada" i wtedy ani kesa wiecej bo czuje ze mi wszystko rosnie ;)






























 
reklama
Ja tez tak mam, rano jem bo musze a specjalnie w ogóle nie mam apetytu
a na słodycze w ogóle, nawet na ciasta a wcześniej uwielbialam...
a jak cos zjem juz to mam zaraz duży brzuch....
 
Do góry