reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Asiu mi wyciągęłi po 10 dniach bo niby są rozpuszczalne- ale lekarka mi powiedziala, ze owszem rozpuszczalne ale po poł roku hehe ;D ;D ;D
 
reklama
U mnie szwy sciagniete , rana goi sie szybko i czuje sie wspaniale - brzuszek jak w 4 miesiacu ciazy , jestem zadowolona, czemu wczesniej nie zrobili tej cesarki ehhh..
 
Ja tez bylam w piatek na sciagnieciu szwow, rana ladna, brzuszek sie zmienjsza z dnia na dzien....a ja trace kilogramki....Bede lezejsza niz przed ciaza cos czuje
Mi polozna nie kazala sie kapac w wannie przez 6 tygodni po porodzie....
 
U mnie mineło w sobote 6 tygodni po cesarce, szwów nie miałam ściaganych, rozpuściły się, a te w środku podobno rozpuszczają sie po kilku miesiacach. Czuję się świetnie, w wannie juz sie mogę kąpać i z mężem też meż juz mogę ...... ;D. Na razie się odchudzam, kupiłam sobie Meizitanc na odchudzanie i kilogramy spadają :laugh:
 
Do dziewczyn po cesarce.

Minely 2 tygodnie od mojej cesarki i wszystko w sumie gra, jednak wokol rany,. w gornej czesci mam takie zgrubienie, jeszcze czuje ze skora jest tam zdretwiala i boje sie zeby od dzwigania synka ( od 3 doby ) nie porobila mi sie jakas przepuklina. Czy to normalne takie zgrubienie ??? Tego nie widac ja to poprostu czuje, wydaje mi sie ze tak sie goje ale kto wie ..?
 
ja tez mam takei cos, takie napuchniete..., polozna kazala robic mi kompresy z sody oczyszczone i robie ale w ciagu dnia puchnie....albo dzwiganie albo upaly albo to i to. pod wieczor jest zawsze lepiej....
 
To chyba Aniu tak juz musi sie goic, ja oklady robie z arniki zobaczymy z czasem. A kiedy idziecie na wizyte do ginekologa ??? Mam sie zglosic do poradni K 4 tygodnie po porodzie, jak to u was wyglada?
 
Asia, a ja mam sie zgłosić 6 tygodni po porodzie :-)
To chyba bedzie gorący okres, bo ja mam iść na kontrolę i Synek tez, bo czeka nas pierwsze szczepienie :-)
 
reklama
Ja też wybieram się za dwa tygodnie tj. 6 po porodzie. Bo tyle czasu potrzeba żeby wszystko wróciło do stanu sprzed ciąży.
 
Do góry