reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Mam pytanko, mój maluch urodzi się na przełomie grudnia/stycznia, starszy synek będzie miał 14 miesięcy. Myślicie, ze dam radę bez kupowania podwójnego wózka? Będzie to zima, więc wiadomo sanki, bieganie po śniegu... Ogólnie na nogach to tylko na krótkie spacerki tak to jeździmy autem...
 
reklama
my na razie dajemy radę bez i nie zamierzam kupować, wszystko zależy od tego jak często będziesz wychodziła z nimi sama, moja starsza córa jest do południa w żłobku więc spaceruję tylko z synkiem, jak ją odbieram to idzie do domu na nóżkach a popołudniami i w weekendy chodzimy w czwórkę z mężem, więc zdecydowaliśmy się na dokupienie zwykłej spacerówki dla córy.
 
Dzięki za odpowiedz :) Sama na spacer wychodzę rano z synkiem, potem z mężem jak wróci z pracy. Wydaje mi się, że może dam raę bez wózka. Też własnie myślałam o dokupieniu zwykłej spacerówki :)
 
Gizmowa, mój synek urodził się na końcu grudnia, a córa miała wtedy niecałe 2 lata, no i wytrzymałam z 1 wózkiem do kwietnia, potem zdecydowałam się na podwójny (graco duo), kupiłam używany, w bardzo dobrym stanie, służył mi długo i potem jeszcze go sprzedałam. Bardzo byłam z niego zadowolona, bo nie zawsze była możliwość, by wyjść z moją mamą czy mężem, tak więc ja osobiście bardzo polecam, nie wyobrażam sobie, że mogłabym się bez niego obejść
 
Witam. Można ?

mam córeczke 2 lata i 8 miesiecy i synka rok i miesiąc. Na początku jak zaszłam w drugą ciązę myślałam ze bez problemu z jednym wózkiem sobie poradzę. Az któregoś razu juz w 7 miesiącu zrobiłam test i wybrałam sie z wózkiem ale lalka w wózeczku i z Kiniusią za rączkę . Nie dotarlisy na czas momo zer było 30 minut zapasu i niedaleko ;) Dlatego kupiłam dostawkę do mojego wózka taką : https://lh5.googleusercontent.com/-mFdMZTUy_3o/To160JAfgUI/AAAAAAAAIlE/sZAO0liJedc/s640/DSC04121.JPG tu Kubuś miał miesiąc stąd gondola. Sprawdza sie :)
 
Jak sie syn urodzi corka bedzie miala 14 miesiecy. Mam wozek 3w1 po corce i spacerowke. Na poczatku bedzie u mnie tesciowa przez dwa miesiace wiec dam rade ze spacerami, potem zobaczymy:sorry2:
 
reklama
u nas mimo, że starszy synek ma 2,5 roku i tak najczęściej wózek drugi musi być jeszcze teraz

u nas nigdy podwójnego wózka nie było. mieliśmy 2 oddzielne wózki. bo zawsze z M wszędzie razem.

Basia one czyli różnica wieku podobna do naszej jak urodził się nasz drugi synek. nie wyobrażam sobie na tamtym etapie bez wózka.
 
Do góry