reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

reklama
szkoda ze tu nie mamy takich kolorów, zieleń śliczna, mnie ta waga przeraza nadal, ale ja również czytałam i widziałam że dziewczyny jedną ręką go prowadzą, jest bardzo zwrotny. we wtorek jade na zakupy , decyzja zapadnie na miejscu, albo graco , albo ten kees, ja musze mieć jeszcze siedzisko z odchylanym tyłem dla Majki, mimo że jest już duża, to przysypia mi na spacerach.
 
Sasanka to skoro go masz to może napisz coś o nim, bo nie rozumiem poco ci informacje na priv o nim skoro sama jesteś jego posiadaczką i wiesz najlepiej jakie ma wady zalety. Mnie interesowałyby informacje o nim bo nie widziałam go na żywo i nie znam opinii o nim, jeżeli wiec masz taki wózek ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: TANDEM PLUS z jedną GONDOLKĄ 2009 to napisz coś o nim tutaj, bo inni pewnie też chętnie skorzystają z tej informacji


Po pierwsze, zostałam zbesztana od samego wejścia na wątek, co jest niedorzeczne!
Dziewczyny, nie chcecie innych do pogaduszek - to napiszcie to, a nie besztacie mnie jak jakąś małolatę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Chciałam dowiedzieć się, czy ten wózek jest wygodny w użyciu, bo JAK WIDAĆ PO SUWACZKACH jestem na etapie wieloryba i córa jeszcze nie przyszła na świat, więc ciekawe jak miałabym wozić moje dwoje dzieci!

Dziękuje bardzo za "odpowiedzi", nie mam zamiaru więcej pisać na tym wątku, skoro dziewczyny siedzące na nim nie są miłe i NORMALNE.

Żegnam!
 
reklama
Ja mam wózek ABD DESIGN, nie wiem czy ktoś o nim słyszął, jeśli tak, to proszę na priv napisać coś na jego temat bo nie zauważyłam w tym wątku, by ktoś go miał.


Sasanka to jest twój post. Piszesz, ze mam abc design i nie wiesz czy ktoś o nim słyszał. Gdybyś przeczytała choć jedną stronę do tylu to byś wiedziała, ze owszem nikt go nie ma, ale wymieniałyśmy się spostrzeżeniami o nim wstawiane były linki, czyli rozmowa na jego temat się toczyła i skoro powstało już kilka postów na ten temat to nikt nie będzie pisał ich jeszcze raz tylko dla tego, ze jednej osobie nie chce się przeczytać jednej czy dwóch stron wątku wstecz.
Po drugie mogłas napisać, ze masz ten wózek ale jeszcze go nie uzyłaś, bo nikt tu sie nie będzie reszty domyślał. I po trezcie to jest wątek do wymienienia się spostrzeżeniami i w dobrym tonie leżałoby podzielić się swoją opinią o tym wózku, nawet jeżeli nie jeździło się nim jeszcze na spacerach z dwójką dzieci. Wiadomo, ze jeżeli ktoś go ma to moze powiedzieć o nim więcej niz osoba oglądajaca go w sklepie lub na stronie interenetowej. Nie wiem jak inni ale jeżeli chcę się dowiedzieć coś o jakimś wózku to prosze i informacje o nim tutaj a nie na priv bo moze ktoś inny oprócz mnie skorzysta z tej wiadomości. To chyba tyle.
Nie o brażaj się jak dziecko bo nie masz ku temu podstaw, bo nikt cię przecież nie obraził tylko zwrócono ci uwagę i tyle.
 
Do góry