reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

reklama
gdybym miala wiecej kasy kupilabym trzykolowca Jane. Ale za te pieniadze byl oki. jak opanowalam przejazdy po kraweznikach to smigalam calymi dniami na spacerach z 2.
;-)
 
kolkraft wyglada calkiem ok- moi sasiedzi go maja
ale ma kubelkowe siedzonka i sklada sie srednio- jest duzy :baffled:

ja czekam na swojego graco quatro duo :tak:
jane fajne ale pewnie jakos dlugo i tak maly nie bedzie juz jezdzil w wozku wiec szkoda kaski
 
Ja mam jeepa wagoneera WOZEK DLA DWOJKI LUB BLIZNIAT. JEEP. NAJTANIEJ!!! (317956910) - Aukcje internetowe Allegro z kierownicą zabawką z przodu i jestem zadowolona dzieciaki tez . Igor czasem strajkuje i chce chodzić ale na dłuższe wypady albo jak ide na zakupy to jedyne rozwiązanie zeby i zrobic zakupy i sie jakoś z nimi zabrać.
Teraz powoli już coraz rzadziej nim jezdze bo Igor przytyl i trudno ich phac ale jak trzeba to podwijam rękawy i jade:)))
 
Kati przednie siedzonko rozklada sie na calkiem plasko
a to tylnie wczepia sie z przodu wozka
w efekcie czego malenkie dziecko lezy sobie na plasko pod starszakiem

i tu (przy tej opcji) sie zgodze w 100% z kolezanka, ktora jakis czas temu pisala ze w philu dziecko jest jedno POD drugim a ja sie upieralam ze raczej jedno ZA drugim :-)

na tych zdjeciach po prawej jest opcja dla noworodka
a po lewej dla 2 starszakow :-)

moj mlodszy zaczal byc starszakiem w tym wozku jak mial 4 miesiace :-)

Cześć Melani! Zastanawiamy się czy kupić taki wózek, jak pisałaś (Phil and Teds)...Czy jesteś z niego zadowolona? Czy noworodek ma wystarczająco miejsca i czy jest dużo powietrza bo jakoś dobrze tego nie widać na zdjęciach? Rozumiem, że noworodek jest nisko i czy nie ma problemu gdy pada deszcz? Czy zauważasz jakieś "minusy" tego wózka czy raczej jest więcej "plusów"? Bardzo nam zależy na dobrym i lekkim wózku bo mamy już dwójkę dzieci i tzecie w drodze: synek w maju skończy 3 latka, córeczka ma 1 rok i 4 miesiące a nasze trzecie Maleństwo ma się urodzić za ok.2,5 miesiąca. Byłabym ogromnie wdzięczna za jakieś informacje! Dziękuję!
Kamila i Krzysztof
 
czesc :-)
no to zaczynam... ;-)

nie uzywalam opcji - dla niemowalaka - ja mojego synka wsadzalam na tylne siedzenie jak kupilismy wozek - synus miał wtedy ok 4 miesiace

jednak tam gdzie mieszkalam bylo pelno tych wozkow, widzialam nie jednokrotnie jak niemowalaczki jedziły w opcji - dla niemowalaka


co do braku doplywu powietrza, to nie ma sie czym martwic
część nad glowką dziecka jest wolna

o plusach i minusach pisalam wczesniej, zapraszam do lekturki :-)

Ogolnie jestem zadowolona z wozika
zwrotny, praktyczny, ma opony pompowane, wiec na polskie warunki super

lekki wiec na zakupy idealny - kosz na zakupy pojemny :tak: o ile z tylu siedzi mniejszy dzieć ;-)
jak siedzi wiekszy to w koszu musza sie jeszcze zmiesci nozki malucha

Pozdrawiam serdecznie
jakby co to pytaj, chetnie podpowiem :-)
 
No wiec i ja napisalam do wloskiego dystrybutora GRACO maila z pytaniem o te inne dane podane na amerykanskiej i europejskiej stronie, o wadze maksymalnej dzieci, no i oczywiscie jak dotad - nie odpisali... :no::angry:

Mam jeszcze takie pytanko, czy wie moze ktoras z Was czy w tej nowej wersji peg perego DUETTE SW aby wlozyc wozek do samochodu, trzeba zmontowac siedzenia???
 
No wlasnie ta waga....:tak:


Przymierzalam dzieci do wozka Phil&Teds , fajnie bo w sklepie mieli akurat podwojny. Wozek jest MEGA MEGA lekki. Patryk byl zadowolony, Julii sie nie podobalo ,ale ona zawsze marudzi w sklepach.
 
reklama
Do góry