reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze podwójne wózki

reklama
Sugar, no coz wiecej napisac. Wozek ok, mam dwie kolezanki ktore go uzywaja i tez zadowolone. Gondolka z tylu (powstaje takie cos ala gondolka jak zlozysz podnozek, musisz pokombinowac jak to zrobic bo w instrukcji nie bylo napisane jak to zlozyc )jest troche mala i Juliia juz jezdzi z rozlozonym podnozkiem czy jak to sie tam nazywa.
Kosz sie fajnie opuszcza,nawet przy rozloznym tylnym siedzeniu mozna sobie po cos siegnac czy cos polozyc, jest tez duzy.Bardzo latwo sie wozek sklada i rozklada.

Wkurzaja mnie pasy bo duzo z nimi zabawy przy zapinaniu. Jest sporo kieszonek na drobiazgi, kieszonka na komorke:-)
Z wad to tylna budka moglaby sie dac przestawic do przodu bo czasem slonce swieci czy wiatr wieje. No i ta Waga. W sklepach czasem ciezko przejechac miedzy wieszakami, cale szczescie ze nie kupilam takiego gdzie dzieci siedza obok siebie.

Mysle ze bedziecie zadowolone, nie jest to moze ta klasa co Quinny czy Mutsy ale jak na wozek na dwoje dzieci jest w sam raz. Zdjelam te kubeczki z przodu i zamatowalam poprzeczke bo Patryk wkladal w te uchwyty nogi i jezdzil w pozycji "badanie ginekologiczne":-D
 
Ginia, tez sie zastanawialan nad Kolorkraftem, ogladalam go w sklpie i siedzenia sa rzeczywiscie bardzo male, w dodatku zeby zlozyc wozek musisz je zdejmowac.

Atol, Twoj wozeczek jest duzo lzejszy niz moj. Graco Quatro to poprostu nowa wersja Stadium Duo.
 
dzieki dziewczyny
mnie sie podobal jane :..:: BOBO W�ZKI DZIECI�CE ::.. ► Bebecar Mutsy Peg Perego: POWERTWIN
i mutsy tez ok ale mimo iz moj facet powiedzial ze kupimy taki jaki chce to stwierdzilam ze nie bede wydawac 2 tysi na wozek bo nie wiadomo na ile posluzy etc etc

generalnie mysle ze bede zadowolona z graco bo wyglada fajnie ( nie jek niektore kolubryny ktore mozna kupic w wersji double) i ma dobre opinie
no i kosztuje niewiele

ja tez myslalam o kolcrafcie ale sobie o nim poczytalam i niestety nic dobrego nie wyczytalam wiec odpadl w przedbiegach

na lato podoba mi sie jeszcze takie cudo ..:: BOBO W�ZKI DZIECI�CE ::.. ► Bebecar Mutsy Peg Perego: PRZYCZEPKAW�ZEK TR�JKO�OWY
 
ja sie interesowalam mutsy duo - bo mialam po Parisce pojedynczy
no i .... tam z tyłu ciaaaaasno jak cholera :dry:

no i jest cięzki - jakby nie było
teraz juz mozna sprawic zeby był zwrotny (bo nie był ), bo wypuścili na rynek te małe kółecza na przód
 
reklama
Do góry