reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Mel, dziekuje Ci bardzo.:-)

Mi w samolotach wozka nie zniszczyli ale za to strasznie wlasnie tym smarem ubrudzili, dlatego teraz kupie jakis ciemny granat albo czarny wozek. Torba jest fajna ale kurcze ja bede leciala sama i raczej nie dam rady przed wejsciem na poklad powyciagac dzieci i zapakowac wozek do pokrowca, a przy wychodzeniu z samolotu rozpakowac. Boje sie tego lotu, tzn bardziej tego cyrku zprzeswietlaniem bagazu podrecznego, zdejmowania bucikow, skladania wozka do przeswietlania, Patryka chyba wezme na smycz ale Julia jeszcze nie bedzie chodzila:eek: Jak juz sie usadowimu to bedzie ok, lece noca wiec pewnie beda spac. Spowrotem zmaierzam wracac z tesciowa , tyle ze ona jeszcze o tym nie wie, hehe, mam nadzieje ze sie zgodzi.

A wozek mi sie podoba bo moze sluzyc jako pojedynczy. No i Fajnie ze z tylu mozna posadzic wieksze dziecko bo w Graco ciezsze musi byc z przodu a Patryk juz teraz woli chodzic niz jechac ale po pol h bola go nogi i chce sobie przysiac.:-D

Gdyby nie ten wyjazd do Pl to bym zostala tylko przy graco bo oprocz tej wagi to naprawde fajny wozeczek. Meza juz urobilam:-) Jak dostaniemy zwrot z podatku to sie zakupi:-)

Kokon i spiworek nie bedzie mi potrzeby. Mam dwa spiwory uniwersalne bardzo cieple. Ocieplacz najwyzej dokupie na jesien.
 
reklama
czesc Dziewczyny, tak czytam o waszych wozkach i az zaczelam sie cieszyc ze swojego zloma.z przyczyn oczywistych bylam zmuszona podwojne cacko kupic, wiec skorzystalam z okazji wakacji w pl ze zajrze na allegro i tam bach upatrzylam sobie bajer wozek ktory mial 4 rozne pozycje siedzen, oba przodem, tylem, za soba w obie strony plus montaz fotelika plus jeszcze rozkladany na plasko i baaa nie taki znowu drogi 800 zl za nowke? czemu nie? aleee..... jeden jedyny problem- brak jakielkolwiek ochronki przed deszczem i wiatrem zawazyla na tym zo dalam sobie spokoj- zwykla ochronka przed sloncem i tyle. a jak wiadomo nasze mamunie maja najlepsze pomysly wiec kupiulam na allegro Haucka jeden za drugim, stary brzydki szajs, ktory jak sie okazalo po naprawie oski i tylnich kol (co w sumie razem z wozkiem mi wyszlo ok 400 zl) jest poprostu boski, ochronki maja obydwa siedzenia i to porzadne, przednie siedzonko w dwoch wersjach: przodem i tylem,mozliwosc zdjecia i jest pojedyncza prawie gondola z ooogromnym koszem, 3 pozycje siedzenia, tylnie na plasko rozkladane, ciemny kolor (olac falbanki hehehe) ciezar po pierwszym tescie ok 30kg bez problemow, lekki w jezdzie wazy ok 15 kg i baaaa najwazniejsze : dzieci mi w tym badziewiu jezdza cicho i spokojnie lub spia,
 
Hoi Kati - widze, ze spotykamy sie znow po dosc dlugim czasie - ale na wozkowym watku. Szkoda, ze tak jakos nam sie urwalo i nawet nie mialam okazji pogratulowac z okazji narodzin Julki:zawstydzona/y:

Ja podczytuje o wozkach bo mam termin na kniec marca i tez dlugo sie zastanawialm czy taki podwojny wozek bedzie potrzebny, czy go kupic no i co. W koncu kupilam i maz wlasnie przywiozl Phil&tedsa w kolorze ciemno szarym i powiem, ze na pierwszy rzut oka wozek jest ok. Nie moge na razie przetestowac z dwojka ale po jezdzie probnej i sprawdzeniu tych wszystkich pozycji wyglada na dobry zakup. To co mi sie w nim nie podoba to hamulec - chodzi dosc ciezko i jest jedynie na dole no i system rozkladania siedzenia (tego podstawowego, choc male tez w sumie niewiele sie rozklada i wyglada tak jak pisze Melani na malo praktyczne ze wzgledu na te rurke z tylu)). Jak dziecko siedzi w wozku to rozlozyc siedzenie na plasko czy do polowy da sie z latwoscia ale zlozyc juz niestety nie. Po to trzeba malca wyjac, wszystko podopinac i wtedy dopiero wsadzic. Jak dla mnie zbyt meczace i malo praktyczne (gdy porownywalnie w innych wozkach moge to zrobic praktycznie jedna reka). Tak wiec w stalych pozycjach np. maluch spanko na plasko wiekszy dzieciaczek u gory na siedzeniu jak sie znudzi - albo male na dole a wieksze w siedzeniu na gorze -wierze ze bedzie sie sprawdzal super ale dla jednego malucha to bym takiego wozka nie kupila . Ja mysle, ze przetestuje go i bede uzywac jedynie gdy bede sama bo jak bede mogla liczyc na pomoc kogos z rodzinki to na spacery bedziemy chodzic jednak z gondola i bugaboo (bo ten ciagle trzymam) a potem z maclarenem (jak dla mnie najlepszy jak dotad wozek:-))
No i co mniej mile to fakt ze wszystkie elementy - folia, oslona rzeciwslonecna sa dos kosztowne i nalezy je kupowac oddzielnie - tak wiez zlozyc fajny zestawic to juz spory wydatek (no ale mozna tez obejsc sie bez:-))
A tak wogole to nie wiem czy wiecie ale w stanach mozna juz kupic nowy ulepszony model Phil&tedsa - ma ponoc hamulec na raczce, jest lzejszy i sklada sie w jednym kawalku z podwojnym siedzeniem. No i chyba system regulacji siedzen tez jest nieco inny. A wyglada to cudo tak: Vibe Buggy Black by Phil & Teds- Available Late January (Shown w/doubles attachment-SOLD SEPERATELY)

Kati a tak jak czytam o tej Twojej podrozy to sie zastanawiam czy tobie warto jest wogole brac wozek na lotnisko. Nie lepiej wlozyc mala do nosidelka (ja uzywalam i uzywam nadal Ergo Baby Carrier - super sprawa a na podroz to wiogole) a Patryka prowadzic. Na poczatku zawsze Patryka mozesz posadzic na wozek bagazowy - bedzie mial frajde a Tobie bedzie lzej. A wozek po prostu zdac juz spakowany. Ja zawsze wolalam tak niz z wozkiem bo wiecej bylo z nim zachodu niz pomocy a i nigdy nie wiesz w jakim stanie go spowrotem dostaniesz.

Sorrki jak troche nie na temat - no i moje uwagi tez takie troche na sucho testowane wiec moze mniej adekwatne niz te Melanii:-)
 
Witaj cicha:-) Gratulacje. A co teraz chlopczyk czy dziewczynka?

Rozwaze pomysl z nosidelm, lece za kilka miesiecy, moze Patryk bedzie bardziej usluchany niz teraz i rzeczywiscie da sie prowadzic za raczke. A jak wygdal wozek po nadaniu go na bagaz, nie uszkodzony, oni tak rzucaja walizkami?
Fajny ten nowy Phil ale oczywiscie cena tez wyzsza:wściekła/y:

Napisz mi jeszcze jakiego masz Maclarena.
No i w ogle gdzie w koncu mieszkacie? Moze zgadamy sie na priwa.
 
zobaczcie jakie to jest fajne
jeden nie zauwazy wady czy jakiegos pozytywnego waloru wozka a inny wylapie
bo rzecz w tym, ze kazda z nas ma troche inne potrzeby co do wozika = no i wymagania tez...

i pewne kwestie w ogle nie sa poruszane, np mi wcale nie sprawia klopotu zapinanie (postawienie oparcia ) jak dziecko jest w srodku ;-)
i jako pojednyczy wozek tez bym go nie kupila
ale taraz jak juz go mam to jestem naprawde zadowolona ze mamy ten woz :-)
skrętny lekki i nie brzydki :-)

a ta nowe wersja phila.... ja mam kota na punkcie wozkow i juz go chce miec :sorry2:
wariatka wozkowa i tyle :sorry2:
 
Melanie mnie sie ta nowa wersja tez podoba ale zobaczylam ja jak nasz juz byl w drodze wiec nieco za pozno. No ale nic straconego przetestuje ten co mam i zobaczymy jak sie sprawdzi... moze przezuce sie na nowa doskonalsza;-):-)
 
Witaj cicha:-) Gratulacje. A co teraz chlopczyk czy dziewczynka?

Rozwaze pomysl z nosidelm, lece za kilka miesiecy, moze Patryk bedzie bardziej usluchany niz teraz i rzeczywiscie da sie prowadzic za raczke. A jak wygdal wozek po nadaniu go na bagaz, nie uszkodzony, oni tak rzucaja walizkami?
Fajny ten nowy Phil ale oczywiscie cena tez wyzsza:wściekła/y:

Napisz mi jeszcze jakiego masz Maclarena.
No i w ogle gdzie w koncu mieszkacie? Moze zgadamy sie na priwa.

ja tez mialam maclarena - techno twin
i pojedynczego tez ;-)
wszystko fajnie ale ile sily do pchania trzeba uzyc :dry:
a phil jedzie sam :cool2:

ja to jestem fanką mutsy
to byl nasz pierwzy woz i bylam w nim zakochana na dlugo wczesniej niz mialam dzieci

ale podwójny mutsy chyba niekoniecznie jest fajny... opinie ktore czytalam nie byly fantastyczne

Kati moge zalozyc sklep
ale Ty bedziesz mi przesylac towar :cool2::tak::-D
 
reklama
Mel wiesz ja sie nawet zastanawialam czy przez allegro nie sprzedawac wozkow. Przebitka jest calkiem niezla:-), nie kokosy ale dla kogos kto siedzi w domu...
Na razie na chceciach sie skonczylo, musialabym wciagnac w to malza.
 
Do góry